Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Typ hulajnogi
Płeć
  • więcej
Kolor
Amortyzacja hulajnogi
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Funkcje sprzętu sportowego
  • więcej
Liczba kół
Średnica koła (mm)
  • więcej
Twardość kółek
Klasa tolerancji łożyska
Długość (cm)
  • więcej
Materiał
  • więcej

Hulajnogi dla dzieci

Współczesne hulajnogi dla dzieci zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, wygodę oraz mobilność (niektóre modele mają składaną konstrukcję). Takie środki transportu, jak hulajnoga z siedzeniem, balansowa i trzykołowa to urządzenia, które to potwierdzają.

Hulajnoga dla 3 latka

Jeżeli dziecko dobrze opanowało już sztukę chodzenia, to nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby mogło rozpocząć naukę jazdy na hulajnodze. Zapewnia to bardzo dobry trening koordynacji i równowagi ruchowej na wczesnym etapie rozwoju dziecka. Optymalnym wyborem jest w tym wypadku hulajnoga trójkołowa lub hulajnoga 2w1. Warto zwrócić również uwagę na to, żeby hulajnoga dziecięca nie miała ostrych krawędzi. Ważna jest też możliwość regulacji kierownicy do wzrostu dziecka.

Hulajnoga balansowa

Hulajnoga dla dzieci, których wiek mieści się w przedziale 2 do 6 lat, powinna być balansowa. Jest to środek transportu określany również jako hulajnoga trzykołowa. Jej sterowanie jest bardzo proste — wystarczy przechylić kierownice oraz tułów delikatnie w kierunku, w którym użytkownik chce podążać. Tego typu urządzenie sprawdzi się zarówno jako hulajnoga dla 6 latka, jak i hulajnoga dla 4 latka. Hulajnoga 3 kołowa chroni również przed ewentualnym upadkiem — dzięki swojej konstrukcji gwałtowne pochylenie jej w którymś z kierunków ku ziemi jest trudniejsze. 

Hulajnoga 2w1

Jest to typ pojazdu, który określany jest również jako hulajnoga z siedzeniem. Jeżeli siodełko jest wyciągane, to hulajnoga może być również używana w sposób tradycyjny. Możliwość siedzącego trybu jazdy sprawia, że dziecko nie musi balansować tak, jak w przypadku standardowych modeli. Dlatego jest to pojazd, który dobrze sprawdzi się jako hulajnoga dla 2 latka.

W ofercie znajdziesz pojazdy o różnej kolorystyce i designie. Różowe akcenty mogą sprawić, że urządzenie dobrze sprawdzi się jako hulajnoga dla dziewczynki. Przejrzyj ofertę i wybierz bezpieczny pojazd dla dziecka.

więcej