Filtruj
Kategorie
Polecane
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Forever

Marka Forever stawia na innowacyjność. Stale się rozwija, by wyjść naprzeciw wymogom dynamicznie zmieniającego się rynku i sprostać oczekiwaniom klientów. Misją firmy jest tworzenie nowoczesnych rozwiązań, które będą wyprzedzać swój czas i w pełni zaspokajać potrzeby konsumentów. Przedsiębiorstwo ma globalny zasięg i dociera ze swoją ofertą do odbiorców mieszkających w różnych regionach świata. Firma jest jednym z największych producentów elektroniki użytkowej na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Zegarek Forever

W asortymencie firmy znajdują się smartwatche w rozmaitych kształtach i wariantach. Jedne mają okrągłą, inne prostokątną tarczę. Posiadają też paski w kilkunastu wersjach kolorystycznych, między innymi czarnej, różowej, zielonej, złotej oraz niebieskiej. Dopasowanie zegarka do indywidualnych potrzeb i oczekiwań nie będzie więc stanowiło najmniejszego problemu. 

Oferta marki obejmuje produkty przeznaczone nie tylko dla dorosłych, ale również najmłodszych. Zegarek dla dzieci Forever to idealny zamiennik smartfona. Ułatwia komunikację między rodzicem a pociechą. Posiada też szereg udogodnień, na przykład funkcję wykonywania połączeń alarmowych czy lokalizacji LBS. Smartwache należące do kategorii KIDS mają duże tarcze i szerokie, kolorowe paski, co zwiększa wygodę użytkowania. 

Marka Forever – inteligentne zegarki i dużo więcej

Marka Forever to nie tylko inteligentne zegarki, lecz także szereg innych gadżetów elektronicznych i akcesoriów. W jej asortymencie znaleźć można m.in. powerbanki ładowane promieniami słonecznymi, uchwyty samochodowe i rowerowe na telefon komórkowy, ładowarki sieciowe, hulajnogi elektryczne, czy pokrowce na smartfon. 

Forever – głośnik i inne gadżety muzyczne

Warto zwrócić uwagę na akcesoria muzyczne z logiem Forever, na przykład głośniki, które przyjmują różnorodne kształty. Spora ich część nawiązuje swoją formą do postaci zwierząt (świnek, reniferów, królików) i posiada wbudowany moduł komunikacji bezprzewodowej bluetooth. W asortymencie znajdują się też słuchawki bezprzewodowe Forever (nauszne lub wkładane bezpośrednio do przewodu słuchowego) czy mikrofony karaoke. Poszczególne modele różnią się kształtem i rozmiarami. Mają rozrywkowy lub bardziej profesjonalny charakter.

więcej