Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Funkcje mebli
  • więcej
Strefa Design
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Sponsorowane
Huśtawka Ogrodowa 4-Osobowa Rozkładana Bujana
Huśtawka Ogrodowa 4-Osobowa Rozkładana Bujana 1409,52 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Kadax - Oficjalny Sklep Finansujący reklamę: Kadax - Oficjalny Sklep
Huśtawka z zadaszeniem, stalowa konstrukcja, kolor
Huśtawka z zadaszeniem, stalowa konstrukcja, kolor 638,27 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Goldenplace Finansujący reklamę: Goldenplace
Huśtawka ogrodowa z baldachimem, zielona, 198x123x
Huśtawka ogrodowa z baldachimem, zielona, 198x123x 839,82 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Goldenplace Finansujący reklamę: Goldenplace

Huśtawki ogrodowe

Huśtawki ogrodowe umożliwiają zabawę i odpoczynek na świeżym powietrzu. Można je wykorzystywać nie tylko w ogrodzie, lecz także na tarasie lub balkonie. W naszym asortymencie znajdują się modele różnych producentów, w tym Konsimo, Beliani, Patio, Koala, Ampo czy Bello Giardino. Huśtawki są zaprojektowane w różnych kształtach, wzorach i kolorach.

Bezpieczne i wygodne huśtawki ogrodowe

Huśtawka ogrodowa powinna spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. Przed jej zakupem warto sprawdzić, czy ma trwałą i wytrzymałą konstrukcję. Solidne są zwłaszcza modele z metalową ramą, np. stalową. Równie istotny jest sposób mocowania siedziska huśtawki ogrodowej do stelaża – do najbezpieczniejszych rozwiązań należy zastosowanie metalowych łańcuchów i prętów. Dobrze sprawdzają się także grube liny, które są odporne na duże obciążenia.

Proponowane przez producentów huśtawki do ogrodu zapewniają wysoki komfort. Mogą być przeznaczone do pojedynczego korzystania lub używania jednocześnie przez kilka osób. Warto zwrócić uwagę na szerokość, głębokość oraz kształt siedziska. Huśtawka ogrodowa może przyjmować m.in. formę wiszącego fotela, ławki, kosza, leżanki, bocianiego gniazda czy kokonu.

Niektóre huśtawki ogrodowe mają piankową osłonę, która jest przyjemna w dotyku i ogranicza ryzyko bolesnego uderzenia podczas zabawy czy odpoczynku. Wysoki komfort zapewnia także regulacja wysokości siedziska czy znajdujące się w niektórych zestawach poduszki lub koc.

Huśtawka do ogrodu na każdą pogodę

Z huśtawek ogrodowych można korzystać o każdej porze roku. Umożliwiają to modele odporne na zmienne warunki atmosferyczne, w tym wilgoć, zabrudzenia, deszcz, śnieg, silny wiatr, wysoką i niską temperaturę czy promienie słoneczne. W przypadku drewnianych huśtawek, istotne jest zastosowanie impregnacji, która efektywnie chroni materiał przed niekorzystnym wpływem wody, zapewniając długotrwałą ochronę przed procesem gnicia czy zniekształceniami. Dodatkowo, niektóre modele zostały wyposażone w praktyczne daszki lub baldachimy, które nie tylko tworzą przyjemne miejsce cienia, ale również chronią przed intensywnym nasłonecznieniem.

Porównaj huśtawki ogrodowe dostępne w naszym asortymencie i wybierz model, który najlepiej sprawdzi się w twoim ogrodzie, na tarasie lub balkonie.

więcej

Zobacz więcej artykułów o huśtawkach ogrodowych

Wszystkie artykuły

Huśtawki ogrodowe

najczęściej zadawane pytania