Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Zawartość zestawu
  • więcej
Liczba zawartych elementów
  • więcej
Funkcje mebli
  • więcej
Liczba miejsc
  • więcej
Strefa Design
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Zestaw mebli ogrodowych

Odpowiedni zestaw mebli ogrodowych pozwala zamienić ogród w miejsce wypoczynku. Leżaki, fotele, podnóżki, stoły oraz wygodne sofy mogą znacznie podwyższyć komfort przebywania w domowym ogrodzie lub na rekreacyjnej działce. Niezbędne okażą się również podczas organizacji przyjęć w ogrodzie, grillów oraz podawania codziennych posiłków na świeżym powietrzu.

Jaki zestaw mebli ogrodowych wybrać?

Zestawy różnią się liczbą i rodzajem mebli. Podstawowy komplet stanowi zazwyczaj stół i krzesła ogrodowe. W przypadku nieco droższych modeli, producenci wzbogacają zestaw o narożniki lub sofy. Jest to rozwiązanie dedykowane szczególnie osobom, mającym dużą przestrzeń do zagospodarowania. Meble ogrodowe rozróżnia się również ze względu na funkcjonalność. Zestawy składające się z długich, podłużnych stołów z dużą liczbą krzeseł dobrze sprawdzą się podczas wspólnych posiłków, spotkań oraz przyjęć. Mniejsze komplety mebli ogrodowych zaś można umiejscowić na balkonie lub przydomowym tarasie. 

Meble ogrodowe drewniane i rattanowe 

Zestawy drewniane (np. sosnowe, dębowe lub teakowe) cieszą się dużą popularnością. Ich zaletą jest możliwość zmiany koloru, modyfikacji konstrukcji, a dla wielu również — klasyczny wygląd. Coraz więcej osób decyduje się na meble ogrodowe z palet. To ekologiczne rozwiązanie pozwala urządzić przestrzeń wedle indywidualnych preferencji (np. samodzielnie dobrać zestaw poduszek lub przytwierdzić do zestawu kolejne palety).

Zestawy wykonane z plecionki rattanowej i technorattanowej są zaś odporne na plamy i odbarwienia. Cechuje je też wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne. Kolejną zaletą jest ich niska waga, dzięki czemu nietrudno jest je przenosić.

Zajrzyj do naszej oferty i wybierz swoje przyszłe meble ogrodowe. Rattanowe narożniki, klasyczne, drewniane stoliki i modne sofy z palet to tylko część tego, co możemy ci zaoferować.

więcej

Zobacz więcej artykułów

Wszystkie artykuły