Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Kolor
Materiał
Funkcje dodatkowe
  • więcej
Moc urządzenia
  • więcej
Poziom hałasu w dB
Prędkość obrotowa
  • więcej
Liczba biegów
Liczba akumulatorów
Pojemność akumulatora
  • więcej
Uchwyt wiertarski
Rodzaj zasilania
  • więcej
Rodzaj silnika
Typ akumulatora
Napięcie akumulatora
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Sponsorowane
Wiertarka Stołowa Słupowa Kolumnowa Elektryczna 800W 6 BIEGÓW 800RPM 1,3-13
Wiertarka Stołowa Słupowa Kolumnowa Elektryczna 800W 6 BIEGÓW 800RPM 1,3-13 719,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: MaxShop24 Finansujący reklamę: MaxShop24

Wiertarki

Wiertarki mogą być przydatne w każdym domu, garażu czy warsztacie. Przy ich pomocy można wiercić i poglębiać otwory, a w przypadku wiertarko-wkętarek również przykręcać i odkręcać śruby. W naszej ofercie znajdują się wiertarki takich marek jak m.in.: Makita, Bosch, Black&Decker, Yato, Dewalt, Metabo, EINHELL czy Stanley.

Wiertarki do drobnych prac

Uniwersalnymi narzędziami, które przydają się w drobnych pracach wykończeniowych, są wkrętarki. Używając odpowiednich wierteł, można robić otwory w płytach gipsowo-kartonowych, metalu lub w drewnie. Posłużą także przy wkręcaniu i wykręcaniu śrub i wkrętów, np. podczas montażu lub demontażu mebli.

Wiertarki z udarem to urządzenie wyposażone w funkcję regulacji prędkości, kierunku obrotu, możliwość uruchomienia udaru czy wymiany bitów i wierteł.

Wiertarki akumulatorowe lub sieciowe

Często spotykanymi narzędziami są wiertarki akumulatorowe, które do pracy nie potrzebują zasilania sieciowego. Aby zacząć wykonywać drobne prace, wystarczy podłączyć do nich naładowany akumulator. Wiertarki akumulatorowe są lekkie i wygodne, gdyż nie trzeba martwić się o podłączanie kabla. Wadą może być zbyt mała moc takich urządzeń i konieczność przerywania pracy, aby naładować akumulator. Wiertarki sieciowe dobrze sprawdzają się do wykonywania ciągłej pracy i osiągają dużą moc.

Wiertarki udarowe do twardych i zwartych podłoży

Wiertarki udarowe są mocnymi urządzeniami, które służą do wykonywania otworów w trudnych podłożach tj. beton, pełna cegła, kamień czy materiały murarskie. Często jest to ciężki sprzęt, wzmocniony o dodatkowy uchwyt do podtrzymywania narzędzia dwoma rękami podczas pracy. Niektóre modele, np. wiertarki Makita, posiadają wbudowane oświetlenie LED.

Precyzyjne i mocne wiertarki kolumnowe

Do dokładnych wierceń przydadzą się mocne wiertarki kolumnowe. Są to stabilne wiertarki stołowe do mocowania na blatach. Do tego typu urządzeń zaliczają się m.in. wiertarki Bosch. Są one wygodne w użyciu, pozwalają na łatwe mocowanie wierteł, a wbudowane diody LED ułatwiają pracę w gorzej oświetlonym pomieszczeniu. Wśród urządzeń kolumnowych znajdują się też wiertarki magnetyczne, służące do precyzyjnego wiercenia w metalu.

Zapoznaj się z dostępnymi w naszym asortymencie modelami wiertarek i wyposaż swój warsztat w jedną z nich.

więcej

Wiertarki

najczęściej zadawane pytania