Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Funkcje dodatkowe
Moc urządzenia
Prędkość obrotowa
Liczba biegów
Liczba akumulatorów
Pojemność akumulatora
Uchwyt wiertarski
Rodzaj zasilania
Rodzaj silnika
Typ akumulatora
Napięcie akumulatora
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Wyczyść filtry

Marka: makita usuń

Wiertarki Makita

Japońska marka Makita to uznany producent wysokiej jakości elektronarzędzi, w tym wiertarek amatorskich przeznaczonych do użytku domowego oraz wiertarek profesjonalnych dla osób, które zawodowo zajmują się pracami budowlano-remontowymi. 

Wiertarki Makita – doskonała jakość i nieprzeciętna funkcjonalność

Wiertarki Makita to solidne i wytrzymałe sprzęty wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu sprawdzają się w rozmaitych, często wyspecjalizowanych i wymagających pracach projektowych związanych z budownictwem, czy ciesielstwem. Urządzenia Makita są niezwykle wydajne i odporne na wysokie obciążenia, a profesjonalne modele przetrwają nawet najdłuższe cykle pracy bez ryzyka nieprzewidzianych awarii. Zaletą urządzeń Makita jest również ich ergonomiczna konstrukcja, która czyni pracę łatwiejszą i jeszcze bardziej wydajną. 

Wiertarki Makita – udarowe i klasyczne

W asortymencie marki Makita dostępne są wiertarki klasyczne przeznaczone do drobnych napraw i remontów domowych, takich, jak wiercenie otworów w drewnie, metalu, plastiku, czy ścianie działowej. Wiertarki Makita umożliwiają na przykład samodzielnie złożyć drewniane meble lub przymocować obrazki do ściany.  

Wiertarki Makita udarowe to sprzęty do zadań specjalnych i wiercenia otworów w najtwardszych materiałach takich, jak beton, cegła, kamień, czy płyta ceramiczna. Tego typu urządzenia wykorzystywane są głównie w profesjonalnych pracach budowlanych, gdzie potrzebne jest przeprowadzenie przewodów lub zawieszenie ciężkich konstrukcji na ścianie.

Wiertarki Makita – akumulatorowe i sieciowe 

Producent Makita posiada w swojej ofercie zarówno wiertarki akumulatorowe, jaki i sprzęty wymagające podłączenia do sieci elektrycznej. Wiertarki sieciowe Makita zwykle cechują się wyższą mocą, a stały dostęp do prądu gwarantuje nieprzerwaną i wydajną pracę. Wiertarka Makita akumulatorowa odznacza się za to bardziej kompaktową konstrukcją, wysoką mobilnością i możliwością pracy w nawet najtrudniej dostępnych przestrzeniach. Należy jednak pamiętać, że bateria w wiertarkach akumulatorowych Makita wymaga systematycznego ładowania.

więcej