Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej

Frezarki do paznokci

Przygotowanie płytki paznokciowej i wykonanie nowoczesnego manicure wymaga odpowiednich narzędzi. Dzięki frezarkom kosmetycznym piłowanie i matowienie paznokci oraz żelu akrylowego stało się łatwe i precyzyjne. Polecamy frezarki do paznokci dostosowane do różnych potrzeb. Prezentowane przez nas marki to m.in. Neonail, Allebeauty, Semilac, Molly Lac, Sunone, Retoo i wiele innych.

Frezarki do paznokci hybrydowych

Aby wykonać manicure z użyciem lakieru hybrydowego, trzeba zdjąć starą jego warstwę i opracować płytkę. Frezarki do paznokci działają wydajniej niż ręczne pilniki i pozwalają na bardziej precyzyjne operowanie.

Zdejmowanie hybrydy za pomocą frezarki trwa krótko i pozwala uniknąć długotrwałego kontaktu skóry ze zmywaczem acetonowym.

Frezarki do manicure żelowego

Paznokcie żelowe lub akrylożelowe są trwałe i twarde, dlatego cieszą się dużą popularnością. Jednak ich kształtowanie lub zdejmowanie jest przez to trudniejsze.

Wybierając frezy o większej gradacji o odpowiednie frezarki do akrylu, można łatwo i sprawnie usunąć stary żel i uformować nowo położony manicure.

Frezarki do paznokci do użytku domowego

Coraz więcej kobiet robi manicure hybrydowy samodzielnie w domu. Frezarki kosmetyczne dla początkujących to urządzenia niewielkie, poręczne i w atrakcyjnych cenach.

W naszym sklepie można znaleźć frezarki domowe zasilane z sieci i mini frezarki na baterie, często z dołączonym zestawem frezów diamentowych, kamiennych lub ceramicznych.

Przy domowym frezowaniu paznokci nie można zapomnieć o pochłaniaczu pyłu, który pozwala zachować czystość i chroni przed wdychaniem powstającego pyłu.

Profesjonalne frezarki do paznokci

Każdy salon manicure musi być wyposażony – obok lampy do utwardzania paznokci – w solidną frezarkę do użytku profesjonalnego. Zwykle są to urządzenia o dużej mocy, wykonane z materiałów o większej wytrzymałości niż małe frezarki do użytku domowego.

Frezarki dla zawodowych manikiurzystek posiadają regulowaną szybkość obrotów i wysokie obroty maksymalne. Często są wyposażone w duże zestawy frezów kosmetycznych wykonanych z różnych materiałów.

Jeśli często wykonujesz manicure hybrydowy lub żelowy zawodowo lub dla siebie, przejrzyj asortyment frezarek kosmetycznych w naszym sklepie i kup odpowiednią frezarkę dostosowaną do twoich potrzeb!

więcej

Przeczytaj o manicure i pedicure

Dowiedz się więcej o manicure i pedicure

Frezarki kosmetyczne - najczęściej zadawane pytania