Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Linia
  • więcej
Pojemność
  • więcej

Lakiery żelowe

W naszym asortymencie znajdują się lakiery żelowe do paznokci zaliczane do wielu popularnych linii, w tym Sally Hansen Miracle Gel, Allepaznokcie Powder Gel, Joko Touch of Diamond, Revers Solar Gel, Rimmel Super Gel, Catrice Iconails czy Active Shop. Dostępne są produkty w wielu wariantach kolorów i odcieni od marek takich jak BourjoisRimmel czy Golden Rose.

Czym cechują się lakiery żelowe?

Żelowe lakiery do paznokci charakteryzują się gęstą konsystencją, dzięki czemu nie spływają po krawędzi paznokcia. Jednocześnie cechuje je duża elastyczność, wyrazistość koloru, spora trwałość oraz możliwość łatwego tworzenia różnych stylizacji manicure w warunkach domowych.

Lakiery żelowe mogą mieć działanie utwardzające, koloryzujące, maskujące, modelujące, stylizujące, regenerujące, odżywcze, budujące oraz nabłyszczające. Ich używanie sprawia, że płytki paznokci stają się mocniejsze, optycznie wydłużone oraz nie są na nich widoczne przebarwienia ani inne niedoskonałości.

Żelowe lakiery nadają paznokciom atrakcyjny połysk i głębię koloru. Zazwyczaj można łatwo je zmyć z powierzchni płytki przy użyciu zmywacza. Do wyboru jest wiele produktów bezzapachowych oraz niezawierających lotnych substancji chemicznych. Do niektórych żelowych lakierów dołączony jest pędzelek, który ułatwia i przyspiesza modelowanie.

Lakiery żelowe do paznokci

W naszej ofercie można znaleźć wiele lakierów żelowych które wymagają zastosowania lampy UV lub LED w celu utwardzenia żelu na powierzchni paznokcia. Całkowity czas utwardzania  płytki wynosi nie więcej niż kilka minut. Uzyskany efekt utrzymuje się przez długi czas – nawet kilka tygodni. Lakier zyskuje odporność na pękanie, kruszenie, odpryski oraz ścieranie.

Żelowe lakiery niewymagające utwardzania lampą

Asortyment obejmuje również lakiery żelowe, które są utwardzane pod wpływem naturalnego światła słonecznego. Można spotkać produkty wymagające nakładania bazy podkładowej oraz topu, jak i takie, które umożliwiają tworzenie stylizacji manicure bez dodatkowych warstw zabezpieczających.

Porównaj dostępne w naszej ofercie lakiery żelowe i wybierz produkt, dzięki któremu stworzysz efektowny manicure.

więcej

Przeczytaj o manicure i pedicure

Dowiedz się więcej o manicure i pedicure

Żelowe lakiery do paznokci - najczęściej zadawane pytania