Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Płeć
  • więcej
Działanie
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Linia
  • więcej

Kosmetyki naturalne do pielęgnacji włosów

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów w naszym asortymencie to szampony, odżywki, maski i balsamy wiodących marek kosmetycznych. Ich skład jest tak dobrany, aby oczyszczać i odżywiać je w sposób łagodny, zgodny z fizjologią skóry głowy i przede wszystkim z wykorzystaniem ekologicznych składników. Wiele kosmetyków naturalnych ma eko-certyfikaty potwierdzające użycie wyłącznie komponentów przyjaznych dla środowiska.

Naturalne szampony i odżywki do włosów

Osoby zainteresowane ekologiczną pielęgnacją mogą znaleźć tu szampony zawierające łagodne substancje myjące i oczyszczające wyciągi ziołowe. Naturalne odżywki spłukiwalne i odżywki bez spłukiwania ułatwiają rozczesywanie i pielęgnują włosy od cebulek. H&B, Organic Shop, Planeta Organica czy Nacomi to tylko niektóre ze znanych marek zielonych kosmetyków, które znajdują się w naszym asortymencie.

Pogłębiona pielęgnacja – maski, olejki, sera i balsamy

Dla włosów potrzebujących dodatkowej pielęgnacji mamy naturalne maski i maseczki. Znajdują się wśród nich produkty odbudowujące, regenerujące, proteinowe, maski do szybkiego stosowania i maski na noc.

Olejki do włosów o różnej porowatości zawierają naturalne oleje roślinne i fitoskładniki wzmacniające i wygładzające zniszczone włosy. Podobnie działać mogą balsamy do włosów, które zapobiegają wypadaniu, regenerują i odżywiają.

Do rozdwojonych, suchych i wypadających włosów niezastąpione są sera – serum do suchych, rozdwajających się i łamliwych końcówek, serum stymulujące porost włosów i inne. Kuracje do włosów wypadających i siwiejących to rozwiązania dla szczególnie wymagających.

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, przejrzyj naszą ofertę i dobierz dla siebie szampon, odżywkę, maskę, olejek, serum czy balsam!

więcej

Kosmetyki naturalne do pielęgnacji włosów - najczęściej zadawane pytania