Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Płeć
Działanie
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Rodzaj skóry
  • więcej

Kosmetyki naturalne do pielęgnacji stóp

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji stóp mają oczyszczać, odświeżać i odżywiać skórę. Pomagają także w utrzymaniu higieny tej części ciała. Różne kosmetyki naturalne łączy wspólna cecha – składniki naturalnego pochodzenia, przyjazne dla skóry i środowiska.

Naturalna higiena stóp – dezodoranty, peelingi i scruby

Naturalna pielęgnacja stóp zaczyna się od higieny. Scruby i peelingi do stóp w kremie lub żelu pomagają zadbać o czystość i miękkość skóry. Ekologiczne pudry i dezodoranty do stóp ograniczają pocenie i niwelują przykry zapach. Zawierają naturalne substancje odświeżające pochodzenia roślinnego, a także olejki eteryczne działające przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo.

Naturalne kremy do pielęgnacji stóp

Kremy do naturalnej pielęgnacji stóp nawilżają, zmiękczają i odżywiają skórę. Pomagają w tym naturalne oleje, masła shea, wyciągi ziołowe i olejki eteryczne. W ofercie są także kremy odświeżające, chłodzące, a także łagodzące preparaty na pękające pięty oraz suchą, zrogowaciałą skórę. Wszystkie to produkty znanych marek, wśród których znajdują się H&B, Sylveco czy Himalaya.

Żele, balsamy i masełka do stóp

Osoby, które szukają kosmetyku pielęgnacyjnego o lżejszej konsystencji, mogą wybierać spośród rozmaitych żeli, emulsji i balsamów do stóp. Oferujemy także produkty dezodoryzujące lub peelingujące. Jeśli potrzeba kosmetyku o bogatszej konsystencji, można wybrać masełko lub masło kosmetyczne do stóp, do odżywienia i natłuszczenia suchej skóry.

Zapoznaj się z naszą ofertą, aby naturalnie i kompleksowo zadbać o swoje stopy!

więcej