Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Materiał
  • więcej
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Stoły turystyczne

Meble kempingowe mają tę niepowtarzalną zaletę, że nie tylko w znacznym stopniu wpływają na zwiększenie komfortu podczas każdego biwaku, kempingu czy grilla, ale również pozwalają na wykorzystanie ich potencjału w tradycyjnych mieszkaniach lub domach. Stoły turystyczne nie są w tym wypadku wyjątkiem. Wystarczy wybrać odpowiedni model, aby korzystając z jego funkcjonalności w plenerze, móc cieszyć się wygodami, jakie kojarzone są głównie z domowym zaciszem. Można również, rozstawiając jeden czy dwie sztuki w przydomowym ogrodzie, przenieść rodzinną imprezę na zewnątrz mieszkania.

Jaki stół kempingowy kupić?

Liczba dostępnych na rynku rodzajów stołów turystycznych jest bardzo duża. Pomimo faktu, że wszystkie służą do tego samego, wybór odpowiedniego modelu wcale nie jest taki oczywisty. Każdy stół turystyczny powinien być bowiem dobrany adekwatnie do warunków oraz sposobu użytkowania, jak również miejsca przechowywania. Stoły turystyczne rozkładane mają tę zaletę, że w chwili, gdy nie ma potrzeby korzystania z ich przestrzeni roboczej, można je złożyć do kompaktowych rozmiarów, a następnie schować do piwnicy, garażu czy na strych.

Ta sama funkcjonalność dotyczy stołów kempingowych, gdzie poza możliwością złożenia liczy się również ich waga oraz rozmiar. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w sytuacji, gdy ma być on przewożony w bagażniku samochodowym, a w niektórych przypadkach nawet w rowerowych sakwach.

Kolejną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest również materiał, z jakiego został wykonany dany produkt. Dotyczy to zarówno samej konstrukcji nośnej, jak i blatu. Wpływa to nie tylko na jego trwałość i stabilność, ale także na wygodę użytkowania.

Nie można zapominać również o wysokości roboczej blatu czy dodatkowych udogodnieniach w postaci podpórek, uchwytów, szuflad czy organizerów. Wszystko to bowiem bezpośrednio będzie wpływało na komfort spożywania posiłków.

Jakie stoły turystyczne są dostępne w Empiku?

W naszej ofercie dostępne są stoły kempingowe m.in. takich marek jak vidaXL, Eurotrail, Bo-Camp, Cattara czy Royokamp. Są to funkcjonalne produkty, które różnią się od siebie nie tylko wielkością, rodzajem konstrukcji czy materiałem, z jakiego zostały wykonane, ale również kolorem, przeznaczeniem czy maksymalnym dopuszczalnym obciążeniem.

Każdy z oferowanych przez nas produktów, wśród których znajdują się zarówno składane stoły kempingowe, stoliki piknikowe, jak i kilkuosobowe aluminiowe konstrukcje, zostały szczegółowo opisane. Ze znajdującej się przy poszczególnym asortymencie specyfikacji można dowiedzieć się, jakie jest przeznaczenie danego modelu, jak również poznać jego gabaryty oraz uzyskać informację o materiałach, z jakich został wykonany.

Jeśli szukasz funkcjonalnego, składanego stołu turystycznego, który równie dobrze sprawdzi się na biwaku, kempingu czy w ogrodzie, zapraszamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu.

więcej