Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Materiał
  • więcej
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Regulacja w stopniach

Meble kempingowe

Meble kempingowe to bardzo funkcjonalny sprzęt, który jest cichym bohaterem każdego biwaku czy plenerowej wycieczki. Zazwyczaj schowane w piwnicy lub garażu, zabrane ze sobą i rozłożone w odpowiednim czasie i miejscu, swoją funkcjonalnością zdecydowanie potrafią zwiększyć komfort użytkowania, sprawiając, że wakacje pod namiotem czy w przyczepie kempingowej wygodą niewiele będą odbiegały od domowych udogodnień.

Fotele, krzesła, stoły, łóżka czy półki to tylko niektóre pozycje, jakie możemy znaleźć w katalogach firm specjalizujących się w produkcji tego rodzaju asortymentu. Meble turystyczne składane mają tę podstawową zaletę, że w chwili, gdy nie są potrzebne, można je złożyć do kompaktowych rozmiarów, a następnie schować lub przewieźć w dowolne miejsce. Dzięki temu meble kempingowe są nie tylko wygodne, komfortowe czy funkcjonalne, ale również uniwersalne. 

Zastosowanie mebli turystycznych

Uniwersalność mebli turystycznych można zaobserwować po sposobie, w jaki są używane przez osoby z nich korzystające. Już jak sama nazwa może sugerować, meble kempingowe zostały zaprojektowane głównie z myślą o biwakowaniu. Z tego względu widok składanych stołów, krzeseł czy łóżek na polach namiotowych, czy w ośrodkach wypoczynkowych, gdzie stanowią uzupełnienie wyposażenia przyczep kempingowych czy domków letniskowych, jest naturalnym zjawiskiem.

Warto jednak wspomnieć, że meble turystyczne z powodzeniem mogą być również wykorzystywane podczas wypadu na ryby, plażowania czy rodzinnego grilla. Ponadto ich funkcjonalność może sprawdzić się np. podczas zasiadek w czatowni, o ile ktoś oczywiście pasjonuje się fotografią. 

Niemalże codziennym widokiem jest także wykorzystywanie mebli turystycznych podczas imprez plenerowych, a także w przydomowych ogrodach. Nierzadko można zauważyć je również na balkonach, a w niektórych sytuacjach również w mieszkaniach.

Wszystkie wyżej wymienione przykłady są dowodem na to, jak uniwersalne i funkcjonalne są meble turystyczne składane.

Jakie meble kempingowe dostępne są w Empiku?

W naszej ofercie dostępne są meble kempingowe m.in. takich marek jak Emaga, Vidaxl, Divero, Eurotrail czy Bo-Camp. Są to produkty znanych i cenionych producentów, wśród których znajdują się rozkładane stoły, fotele, krzesła i łóżka, a także kompletne zestawy.

Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko konstrukcją i sposobem składania, ale również zastosowanymi do produkcji materiałami. Są to zarówno minimalistyczne i lekkie modele idealne pod namiot, czy nieco większe meble do przyczepy kempingowej.

W zależności od rodzaju mebli, przeglądając kolejne produkty z naszej oferty, warto zwrócić uwagę na wielkość mebli, maksymalne dopuszczalne obciążenie oraz na ich wagę i wymiary po złożeniu.

Jeśli szukasz komfortowych i funkcjonalnych mebli, które po złożeniu można schować lub przewieźć w dowolne miejsce, zapraszamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu. Wśród dostępnego asortymentu z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

więcej

Meble kempingowe

najczęściej zadawane pytania