Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Pojemność akumulatora
  • więcej
Typ akumulatora
Wysokość koszenia
  • więcej
Funkcje dodatkowe elektronarzędzia
Pojemność koszyka
  • więcej
Poziom hałasu w dB
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Materiał
  • więcej
Kolor
Producent silnika
Wyczyść filtry

Rodzaj zasilania: akumulatorowe usuń

Sponsorowane
Kosiarka LB36-43-2B40-S NAC Akumulatorowa + 2 Akumulatory 4 Ah + Ładowarka podwójna
Kosiarka LB36-43-2B40-S NAC Akumulatorowa + 2 Akumulatory 4 Ah + Ładowarka podwójna 1449,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Tomax Finansujący reklamę: Tomax
Uniwersalna Pompka Ręczna Oleju Cieczy Powietrza
Uniwersalna Pompka Ręczna Oleju Cieczy Powietrza 64,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: noxes Finansujący reklamę: noxes
Kosiarka spalinowa NAC LP50-173-HS-NG, 173 cm3
Kosiarka spalinowa NAC LP50-173-HS-NG, 173 cm3 1255,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Tomax Finansujący reklamę: Tomax

Kosiarki akumulatorowe

Kategoria ta gromadzi kosiarki akumulatorowe wielu znanych producentów, m.in. Makita, Gardena, NAC, Dewalt, Hecht, 4Garden, Karcher, Neo Tool, Wolf-Garten, Bosch, Black&Decker czy Stiga. Są to ciche, lekkie, zwrotne i przyjazne dla środowiska urządzenia, zasilane bezprzewodowo i bez spalania paliw. Umożliwiają łatwe manewrowanie i sprawdzają się dobrze głównie w małych ogrodach z trudno dostępnymi miejscami do koszenia.

Kosiarki akumulatorowe z napędem

Kosiarka akumulatorowa z napędem na koła nie wymaga wkładania dużej siły w jej popychanie – wystarczy ją uruchomić, a następnie odpowiednio sterować. W przypadku kosiarek akumulatorowych bez napędu konieczne jest ich pchanie, co wymaga używania siły i bywa kłopotliwe zwłaszcza podczas koszenia na dużej powierzchni i nierównym terenie.

Główne cechy kosiarek akumulatorowych

Kosiarki tego typu mają najczęściej akumulator o pojemności od 2000 mAh do 6000 mAh. Czas pracy na jednym naładowaniu zwykle wynosi do 30 minut, a ładowanie do pełna zajmuje kilkadziesiąt minut. Kosiarka akumulatorowa może mieć dosyć dużą moc, nawet do 2000 W. Jej zaletą jest także cicha praca – poziom hałasu najczęściej wynosi około 80-90 dB.

Akumulatorowe kosiarki są znacznie lżejsze od spalinowych, dzięki czemu łatwiej można nimi manewrować. Zwykle mają wagę maksymalnie kilkanaście kilogramów, a mała kosiarka akumulatorowa waży nawet 5 kg.

Najczęściej kosiarki akumulatorowe mają niedużą szerokość cięcia – od kilku do kilkudziesięciu centymetrów. Wiele modeli pozwala korzystać z kilku opcji wysokości koszenia, np. w zakresie 25-75 mm, 20-100 mm, 20-75 mm, 20-60 mm czy 30-50 mm.

Kosiarki do trawy akumulatorowe z koszem

Można znaleźć kosiarki akumulatorowe z koszem, do którego wrzucana jest trawa. Jego pojemność zwykle wynosi od 30 do 70 litrów. Niektóre modele mają wskaźnik zapełnienia kosza, a także stanu naładowania akumulatora.

Zapoznaj się z naszym asortymentem kosiarek akumulatorowych i wybierz urządzenie, które w największym stopniu odpowiada twoim potrzebom.

więcej

Kosiarki akumulatorowe

najczęściej zadawane pytania