Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
Rodzaj
  • więcej
Działanie
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Linia
  • więcej
Rodzaj włosów
  • więcej

Maski do włosów

Maski do włosów to skoncentrowane kosmetyki odżywcze, zwykle o bogatej, kremowej konsystencji. Wygładzają włosy, wspomagają regenerację i nawilżenie, przygotowują włosy do zabiegów stylizacyjnych. Niektóre maski służą także do czasowej koloryzacji włosów. W naszej ofercie można znaleźć maski do włosów znanych marek: Kallos, Wella, Kerastase, L’Oreal, Schwarzkopf, H&B, Fitokosmetik i wiele innych.

Pielęgnacyjne maski do włosów – regenerujące i odżywiające

Maski do włosów pełnią funkcję podobną do odżywek do spłukiwania, jednak mają bogatszą konsystencję, a ich składniki aktywne są bardziej skoncentrowane. Dlatego maski są polecane do włosów wymagających pogłębionej pielęgnacji. Maski do włosów zniszczonych i suchych, farbowanych i rozjaśnianych zawierają olejki, masło shea, proteiny jedwabiu i składniki kondycjonujące. Maski do włosów cienkich, delikatnych i osłabionych wzmacniają je i wygładzają, bez efektu obciążenia. Z kolei maski do włosów grubych i sztywnych zmiękczają włosy i ułatwiają ich układanie.

Koloryzujące maski do włosów

Osoby, które chcą połączyć intensywną pielęgnację z koloryzacją, mogą wybrać maski do włosów zawierające barwniki. Taki kolor utrzymuje się do kilku myć, a składniki koloryzujące są łagodne i nie niszczą włosów. Dostępne w naszej ofercie koloryzujące maski do włosów Fanola Color mają różne barwy - oprócz odcieni blond i ciemnych, można wypróbować pielęgnacji włosów we wszystkich kolorach tęczy. Inne marki, np. Revlon Professional, Moroccanoil czy Alterego także zapewniają szeroką gamę łagodnej koloryzacji.

Niezależnie od tego, czy szukasz maski do włosów do pielęgnacji, czy do pielęgnacji z koloryzacją, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz produkt dla siebie. Kliknij i przejrzyj naszą ofertę masek, a także innych kosmetyków do pielęgnacji włosów!

więcej