Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Linia
  • więcej
Rodzaj skóry
Pojemność
  • więcej

Wosk do brwi

Wosk do brwi to kosmetyk, który nie tylko pomaga ułożyć brwi, ale także pielęgnuje je, wzmacnia, nadaje im połysk i elastyczność. Podobnymi kosmetykami są mydełka do brwi, które łączą w sobie zalety wosku i utrwalającego żelu do brwi. Oferujemy najlepsze mydła i woski do brwi Maybelline, Bell, Makeup Revolution i innych znanych marek.

Wosk do modelowania brwi

Woski do brwi to kosmetyki wielofunkcyjne. Dzięki swoim właściwościom natłuszczają włoski, odżywiają je i nadają im zdrowy połysk, ale także służą do układania i łagodnie utrwalają stylizację. Bezbarwny wosk do brwi może służyć do nadania ostatecznego szlifu naturalnemu makijażowi, może być także stosowany łącznie z kolorowym cieniem lub pudrem do brwi.

Kolorowy wosk do brwi może z powodzeniem zastąpić hennę albo tusz do brwi. Do nakładania wosku na brwi służy specjalna szczoteczka lub aplikator.

Wosk do brwi w kredce lub sztyfcie

A może zamiast zwykłej kredki do brwi użyć wosku do brwi w kredce? To wygodna forma i łatwa aplikacja – te zalety ma także wosk do brwi w sztyfcie, który można nakładać bez użycia szczoteczki, nosić w torebce i stosować w ciągu dnia do wykonywania drobnych poprawek makijażu. Forma kredki lub sztyftu zapewnia także możliwość dokładnego, precyzyjnego nałożenia kosmetyku.

Mydła do brwi

Kosmetykiem, który łączy w sobie zalety wosku i żelu do brwi, jest mydełko do stylizacji brwi. Żelowa konsystencja mydełka do brwi ułatwia aplikację, a jednocześnie mydło nadaje naturalny, woskowy połysk. Mydło do brwi z odżywką nie tylko utrwala, ale i pielęgnuje, poprawiając kondycję włosków i skóry łuku brwiowego.

Jeśli zależy ci na pięknym makijażu brwi, idealnym wymodelowaniu i zdrowym połysku, obejrzyj naszą ofertę wosków i mydeł do stylizacji brwi! Oferujemy najlepsze mydełka do brwi, woski bezbarwne i kolorowe, w pudełeczku, w sztyfcie lub w kredce – dla każdego typu urody i różnych rodzajów makijażu.

więcej

Wosk do brwi - najczęściej zadawane pytania