Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Linia
  • więcej
Rodzaj skóry
Rodzaj
Liczba sztuk w opakowaniu

Zalotki

Zalotka do rzęs to niewielki przyrząd, na który warto znaleźć miejsce w swojej kosmetyczce. W naszej ofercie znajdują się tego typu akcesoria do makijażu znanych producentów, w tym Inglot, Golden Rose, Top Choice czy Donegal. Do wyboru są zalotki w różnych wersjach kolorystycznych.

Zalotki do rzęs z efektem podkręcenia makijażu

Zalotka pozwala uzyskać optyczny efekt podkręconych, wydłużonych i odpowiednio podkreślonych rzęs. Jej zastosowanie w miejsce maskary lub przed jej nałożeniem sprawia, że kobiece spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Zalotki do rzęs umożliwiają chwytanie i równomierne podkręcanie już u nasady nawet najkrótszych włosków. Pozwala na to ich specyficzny, odpowiednio zaprojektowany kształt.

Zalotki do rzęs są wygodne i bezpieczne w użyciu. Podczas podkręcania rzęs wystarczy umieścić rzęsy pomiędzy metalową częścią a silikonową poduszeczką lub gumką, a następnie zacisnąć końcówki i przytrzymać przez kilka sekund. Niektóre zalotki wymagają również lekkiego podgrzania. Można to zrobić na przykład za pomocą suszarki do włosów.

Akcesorium przydatne do naturalnych i sztucznych rzęs

Prawidłowe używanie zalotek jest bezpieczne. Gumka lub poduszka do części zaciskającej pozwala zapobiec uszkodzeniu rzęs oraz delikatnej skóry wokół oczu. Należy pamiętać, aby używać tego typu przyrządu na niepomalowane rzęsy, przed nałożeniem tuszu do rzęs i po dokładnym oczyszczeniu. Ważne jest również, aby nie korzystać z zalotek do podkręcenia rzęs w przypadku infekcji lub podrażnienia oka, a także obecności rany na powiece.

Zalotki do rzęs wykonane ze stali są trwałe i odporne na uszkodzenia czy złamania. Są również wygodne w użyciu. Dotyczy to zwłaszcza modeli z gumowymi uchwytami, które dobrze trzymają się w dłoni. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi zalotkę można łatwo umieścić w kosmetyczce i zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Przyda się ona także użytkowniczkom sztucznych rzęs po ich zdjęciu, gdy naturalne włoski będą jeszcze osłabione i przerzedzone.

Sprawdź zalotki do rzęs dostępne w naszym asortymencie i wybierz model, który pozwoli ci wygodnie oraz precyzyjnie wymodelować rzęsy.

więcej
Sponsorowane
Zalotka profesjonalna
Zalotka profesjonalna 59,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Inglot - Oficjalny Sklep Finansujący reklamę: Inglot - Oficjalny Sklep