Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Rodzaj
  • więcej

Sztuczne rzęsy

Doczepiane sztuczne rzęsy błyskawicznie podkreślają makijaż oczu i całej twarzy, a także mogą być alternatywą dla kosmetycznego zabiegu przedłużania lub zagęszczania własnych. W naszej ofercie zebraliśmy pary o różnych poziomach długości czy gęstości. Wśród produktów Project Lashes, Wonderlashes, Crystal Lashes, Ardell, Donegal czy dziesiątek innych marek znajdują się także kępki, bezpieczne dla skóry kleje do rzęs czy inne gadżety do sztucznych rzęs. Warto zwrócić uwagę również na akcesoria: grzebyki, aplikatory, pęsety i zalotki.

Sztuczne rzęsy na pasku

W parach lub multipakach, imitujące naturalne albo ozdobne z piór, czarne, brązowe czy niebieskie – w naszej ofercie dostępne są sztuczne rzęsy w dziesiątkach odsłon. Szeroki wybór jest odpowiedzią na potrzeby zarówno osób wykonujących makijaż tylko od święta, jak i hobbystycznych make-up artists czy profesjonalnych makijażystów.

Sztuczne rzęsy na pasku to świetny sposób, aby uzupełnić makijaż oczu i nadać im wyjątkowego blasku. Są bardzo łatwe w aplikacji i mogą być używane wielokrotnie. Zazwyczaj robione są z wysokiej jakości materiałów syntetycznych, dzięki czemu są bardzo trwałe i wytrzymałe. Zaletą sztucznych rzęs z produktów naturalnych jest za to ich elastyczność, która ułatwia aplikację.

Rzęsy na pasku to świetna alternatywa dla tych, którzy nie chcą inwestować w drogie sztuczne rzęsy 3D. Paski zawierają od 15 do 20 rzęs, które można przyklejać na powiekę w kilka minut.

Produkty 3D i 5D

Proponujemy zarówno popularne sztuczne rzęsy 3D, czyli składające się z wielu kępek każda po 3 rzęsy, jak i produkty typu 5D. Oferujemy także sztuczne rzęsy połówki. Sprawdzą się przy makijażu typu cat eye.

Zaletą dobrze zaaplikowanych sztucznych rzęs 3D jest ich trwałość. Utrzymują się na oku przez kilka tygodni, a nawet miesięcy. Materiał, z którego są wykonane, to zazwyczaj syntetyczny jedwab.

Rzęsy magnetyczne

Aby każdy znalazł produkt odpowiedni dla swoich potrzeb, umiejętności oraz preferencji, w tej kategorii dostępne są także rzęsy magnetyczne. Trzymają się one na niewielkich magnesach. Klej nie jest konieczny, a całość prezentuje się naturalnie. Istotną zaletą tego typu rzęs jest fakt, że nie odczuwa się ich na oku.

Wbrew obawom niektórych użytkowniczek, rzęsy magnetyczne nie zagrażają zdrowiu, o ile oczywiście ich posiadaczka nie jest uczulona na tlenek żelaza. Należy zdjąć je jednak podczas badania rezonansem magnetycznym.

Kępki rzęs z łatwiejszą aplikacją przy szybkim makijażu

Jeżeli zmiana linii naturalnych rzęs wymaga żmudnego przycinania, przerzedzania czy każdorazowej zmiany kształtu, to dobrym rozwiązaniem mogą być kępki rzęs. To najlepsze sztuczne rzęsy dla osób, które nie mają wystarczająco dużo czasu na żmudne doklejanie i aplikację rzęs.

Dostępne w naszej ofercie paczki zawierające nawet ponad 50 kępek umożliwiają wykończenie makijażu we w pełni zindywidualizowany sposób. Dzięki szerokiej dostępności różnych modeli, każdy znajdzie sztuczne rzęsy odpowiednie dla swoich potrzeb: w wersji 8, 9, 10, 11 czy 12 mm, a także pakietach mieszanych.

Najbardziej wymagających make-up artist mogą zainteresować również kępki w mniej typowych kolorach, takich jak różowe, niebieskie czy fioletowe. To opcja także dla osób, których naturalne rzęsy nie wymagają doklejania sztucznych kępek, ale chcą się wyróżnić. Do skomponowania własnego zestawu polecamy także mocne kleje do kępek oraz aplikatory ułatwiające ich zakładanie i odklejanie.

Sprawdź wszystkie rodzaje sztucznych rzęs w naszej ofercie, aby dopasować do swoich potrzeb te wystarczająco łatwe w aplikacji!

więcej

Sztuczne rzęsy - najczęściej zadawane pytania