Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
Rodzaj
  • więcej
Linia
  • więcej

Sztuczne rzęsy

Doczepiane rzęsy błyskawicznie podkreślają makijaż oczu i całej twarzy, a także mogą być alternatywą dla kosmetycznego zabiegu przedłużania lub zagęszczania własnych. W naszej ofercie zebraliśmy pary o różnych poziomach długości czy gęstości, a także kępki rzęs, bezpieczne dla skóry kleje czy inne gadżety do sztucznych rzęs, takie jak grzebyki, aplikatory i zalotki.

Sztuczne rzęsy magnetyczne i klejone

W parach lub multipakach, imitujące naturalne albo ozdobne z piór, czarne, brązowe czy niebieskie – w naszej ofercie dostępne są sztuczne rzęsy w dziesiątkach odsłon. Szeroki wybór jest odpowiedzią na potrzeby zarówno osób wykonujących makijaż tylko od święta, jak i hobbystycznych make-up artist czy profesjonalnych makijażystów. Proponujemy zarówno popularne sztuczne rzęsy 3D, czyli składające się z wielu kępek, każda po 3 rzęsy, jak i sztuczne rzęsy na pasku 5D.

Aby każdy znalazł produkt odpowiedni dla swoich potrzeb, umiejętności oraz preferencji, w tej kategorii dostępne są zarówno modele aplikowane za pomocą specjalnego kleju, jak i rzęsy magnetyczne, czyli trzymające się na niewielkich magnesach. Oferujemy także sztuczne rzęsy połówki sprawdzające się np. przy makijażu typu cat eye.

Kępki rzęs dla najbardziej wymagających

Jeżeli sztuczne rzęsy na pasku zwykle nie spełniają wymagań użytkownika, wymagają intensywnego przycinania, przerzedzania czy każdorazowej zmiany kształtu, to dobrym rozwiązaniem mogą być kępki rzęs. Dostępne w naszej ofercie paczki zawierające nawet ponad 50 kępek umożliwiają wykończenie makijażu we w pełni zindywidualizowany sposób. Dzięki szerokiej dostępności różnych modeli, każdy znajdzie sztuczne rzęsy odpowiednie dla swoich potrzeb: w wersji 8, 9, 10, 11 czy 12 mm, a także pakietach mieszanych.

Najbardziej wymagających make-up artist mogą zainteresować również kępki w mniej typowych kolorach, takich jak różowe, niebieskie czy fioletowe. Do skomponowania własnego zestawu polecamy także mocne kleje do kępek rzęs oraz aplikatory ułatwiające ich zakładanie i odklejanie.

Sprawdź też naszą ofertę tuszy i odżywek od rzęs, a także pozostałych artykułów do makijażu i odśwież swoją kosmetyczkę!

więcej

Sztuczne rzęsy - najczęściej zadawane pytania