TWARZ
Ciesz się doskonałą cerą!
Skomponuj dostosowany do potrzeb swojej skóry zestaw kosmetyków do pielęgnacji i makijażu twarzy.
ZOBACZ PRODUKTY
OCZY
Nadaj głębi swojemu spojrzeniu! Odkryj moc kolorów, rozmaite tekstury oraz innowacyjne formuły cieni, eyelinerów, tuszy oraz innych produktów do makijażu oczu.
ZOBACZ PRODUKTY
USTA
Podkreśl piękno swoich ust! Wypróbuj nasze pomadki, błyszczyki i kredki, które dzięki starannie dobranym składnikom zapewnią Twoim ustom nawilżenie oraz pielęgnację.
ZOBACZ PRODUKTY
PAZNOKCIE
Zachwyć pięknymi i zadbanymi paznokciami! Odkryj niezwykle bogatą gamę kolorystyczną oraz formuły i wykończenia produktów do stylizacji i pielęgnacji.
ZOBACZ PRODUKTY
FREEDOM SYSTEM
Baw się unikalnymi kombinacjami kosmetyków! Stwórz skomponowany przez siebie zestaw zamknięty w przyjaznej dla środowiska palecie wielokrotnego użytku.
ZOBACZ PRODUKTY
PĘDZLE DO MAKIJAŻU
Już teraz stwórz profesjonalny look! Odkryj wiele wszechstronnych pędzli do makijażu, najwyższej jakości. Z naturalnym oraz syntetycznym włosiem.
ZOBACZ PRODUKTY
AKCESORIA
Uzupełnij swoją kosmetyczkę! W naszej ofercie znajdziesz wszelkie produkty niezbędne do wykonania profesjonalnego makijażu oraz codziennej pielęgnacji paznokci.
ZOBACZ PRODUKTY
BRWI
Zadbaj o swoje brwi! Podkreśl je i nadaj kształt tworząc wybrany modny look, przy pomocy szerokiej gamy dedykowanych, profesjonalnych produktów.
ZOBACZ PRODUKTY
PIGMENTY
Olśnij magią barw! Ciesz się różnorodnością sypkich pigmentów oraz intensywnymi odcieniami zapewniającymi głęboki, długotrwały kolor.
ZOBACZ PRODUKTY
INGLOT - polskie kosmetyki, które wybierają kobiety na całym świecie
Mając ponad 35-letnie doświadczenie skupiamy się na ciągłym rozwoju w dostarczaniu klientom na całym świecie najwyższej jakości produktów do makijażu w uczciwych cenach. Od 2006 roku miłośnicy makijażu mogą nas znaleźć na 6 kontynentach w ponad 800 lokalizacjach, od londyńskiej Oxford Street, Piazza del Duomo w Mediolanie, Times Square w Nowym Jorku po Grand Canal Shoppes w Las Vegas.

Produkty są naszą dumą! Tworząc je łączymy najnowszą technologię z intensywnymi kolorami, aby zapewnić naszym klientom szeroki wybór produktów do makijażu w imponująco bogatej gamie kolorów. 95% kosmetyków INGLOT niezmiennie od lat wytwarzanych jest w Polsce w siedzibie głównej marki, a większość z nich stanowią produkty wegańskie.

Jako marka oferująca produkty do makijażu dla profesjonalistów, chętnie angażujemy się w wydarzenia branżowe oraz eventy modowe, jak choćby targi kosmetyczne czy Wielka Czwórka Światowych Tygodni Mody.