Zipro

Filtruj
Kategorie
Polecane
Kolor
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

Zipro

Polska marka Zipro to odpowiedź na potrzeby współczesnych miłośników aktywności fizycznej. Należy do renomowanej firmy Presto, specjalizującej się w sprzedaży internetowej sprzętu sportowego i turystycznego. Udostępnia szeroką ofertę produktów, umożliwiających stworzenie bogato wyposażonej siłowni domowej. Zarówno orbitreki Zipro, rowery stacjonarne, jak i bieżnie Zipro cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na zaawansowane funkcje i wysoką jakość wykonania. 

Oferta umożliwiająca stworzenie domowej siłowni 

Dzięki marce Zipro nie trzeba kupować karnetu na siłownię ani do centrum fitness. Oferta umożliwia zaaranżowanie własnej sali do ćwiczeń według indywidualnych upodobań, pasji i rodzajów uprawianych aktywności. Rowery stacjonarne Zipro pozwalają na pokonywanie kilometrów i rozwijanie kondycji bez wychodzenia z domu, niezależnie od pogody. Firma wyposaża je w zaawansowane funkcje, dzięki którym można na bieżąco monitorować parametry treningu i obserwować progres. 

W celu zaaranżowania domowej siłowni polecane są orbitreki Zipro. Jest to jedna z najbardziej wszechstronnych propozycji ćwiczeń, która angażuje do pracy całe ciało. Marka wyposaża swoje modele w wielofunkcyjne komputery, bezawaryjny system oporu, pomiar pulsu oraz optymalne wymiary. 

Niezawodny sprzęt sportowy 

Rowery Zipro oraz inne urządzenia fitness wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących maksymalną stabilność i wytrzymałość. Marka dba o to, by sprzęt mógł służyć przez bardzo długi czas nawet przy częstym użytkowaniu. Wymiary konstrukcji dobierane są tak, by regulacja umożliwiała dostosowanie do wzrostu każdego użytkownika. 

W kolekcji marki na uwagę zasługują także trampoliny Zipro, wyprodukowane z myślą o aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Sprzęt łączy w sobie przyjemność z pożytecznym, będąc bardzo dobrym treningiem cardio. Firma dedykuje je zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym ze względu na doskonałą stabilność i solidność konstrukcji.

więcej