Marka: movino usuń

Typ rolek: dziecięce;rekreacja;fitness usuń

Rolki dla dorosłych

Rolki dla dorosłych to szeroka propozycja modeli skierowanych zarówno do osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z jazdą na rolkach, jak i tych bardziej doświadczonych, które pierwsze kroki w tym sporcie już dawno mają za sobą. Oferujemy rolki dla dorosłych damskie oraz męskie, a także modele przeznaczone do różnego stylu jazdy – od wariantów podstawowych, rekreacyjnych, przez rolki freestyle i szybkościowe aż po najbardziej profesjonalne rolki agresywne.

Rolki fitness, czyli rekreacyjne

Rolki fitness dla dorosłych zostały stworzone z myślą o komfortowej, rekreacyjnej jeździe po mieście. Wśród nich odnaleźć można wiele modeli skierowanych do osób, które posiadają duże umiejętności jazdy na rolkach i jednocześnie preferują spokojne przejażdżki po okolicy, przez co nie mają potrzeby inwestowania w bardziej profesjonalny sprzęt.

Wśród rolek fitness znajdują się także modele stworzone z myślą o osobach początkujących, posiadające parametry istotne podczas nauki jazdy, takie jak miękkie kółka o niewielkiej średnicy oraz krótkie szyny. W naszej ofercie rolek dla dorosłych dostępny jest szeroki wybór modeli fitness damskich i męskich, które różnią się nie tylko numeracją i kolorystyką, ale również budową buta.

Rolki freestyle, szybkościowe i agresywne, czyli oferta dla doświadczonych rolkarzy

W naszym asortymencie rolek dla dorosłych znajdują się modele dla osób bardziej doświadczonych, które praktykują konkretny styl jazdy. Oferujemy rolki szybkościowe damskie i męskie, charakteryzujące się większą średnicą kółek oraz dłuższą szyną, co pozwala osiągać duże prędkości. Rolki dla dorosłych freestyle posiadają natomiast twarde kółka osadzone na krótkiej płozie oraz lekkie, ale bardzo dobrze trzymające stopę skorupy butów. Dzięki temu gwarantują wyjątkową zwrotność oraz kontrolę podczas jazdy. Nie mogło tu także zabraknąć rolek agresywnych, stworzonych z myślą o skokach, ślizgach i różnego rodzaju ewolucjach.

W naszej ofercie rolek dla dorosłych można znaleźć modele takich firm jak Raven, Spokey, Powerslide, K2, Rollerblade czy Nils Extreme. Sprawdź asortyment i wybierz najlepszy dla siebie model.

więcej

Sprawdź więcej artykułów o rolkach dla dorosłych

Wszystkie artykuły

Rolki dla dorosłych – najczęściej zadawane pytania