Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Płeć
Rodzaj pompki
Wentyl
Materiał
  • więcej

Pompki rowerowe

Jednym z podstawowych akcesoriów każdego rowerzysty jest pompka rowerowa. Posiadanie własnej pomaga szybko i wygodnie przygotować rower do jazdy, a zabrana ze sobą w trasę, jest jednym z elementów, który umożliwia samodzielne poradzenie sobie w sytuacji, gdy w kole brakuje powietrza. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pompek rowerowych, przeznaczonych do różnych typów opon, dętek oraz wentyli. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć praktyczne akcesoria, takie jak adaptery końcówek, naboje CO2, manometry, a także specjalne mocowania umożliwiające przypięcie pompki do ramy roweru.

Ręczne i podłogowe pompki rowerowe

W naszym asortymencie dostępnych jest wiele różnych modeli pompek ręcznych, czyli najbardziej klasycznych, wykorzystywanych zarówno przez sporadycznych użytkowników jednośladów, jak i osoby pokonujące rocznie dziesiątki tysięcy kilometrów. Wśród pompek ręcznych można znaleźć modele najprostsze, najchętniej wybierane i wystarczające dla większości rowerzystów, mini pompki rowerowe, czyli sprzęt o kompaktowych gabarytach, ale generujący ciśnienie nawet do 11. barów, oraz pompki ręczne z manometrem. Dostępne są także pompki podłogowe w wersji z manometrem i bez, które szczególnie cenią sobie osoby, stojące przed wyzwaniem szybkiego napompowania kół w kilku rowerach lub precyzyjnego nabicia opon wysokim ciśnieniem, wskazanym m.in. w oponach szosowych.

Pompki elektryczne i pompki CO2

Pompka rowerowa CO2 wraz z pasującym do niej nabojem sprężonego powietrza to zestaw, który umożliwia najszybsze napompowanie opony, nawet do bardzo wysokiego ciśnienia. W naszej ofercie poza pompkami znajdziesz także różne rodzaje nabojów CO2, przeznaczonych do opon szosowych oraz MTB, a także adaptery umożliwiające pompowanie dętek z różnymi rodzajami wentyli. Nasza oferta zawiera także wyposażone w elektroniczne manometry pompki elektryczne, które umożliwiają szybkie i przede wszystkim maksymalnie komfortowe uzupełnienie ciśnienia w oponach rowerowych.

W naszej ofercie pompek rowerowych znajdziesz produkty takich marek jak Lezyne, Kross, Kellys, Zefal, Romet oraz wielu innych producentów akcesoriów rowerowych. Sprawdź nasz asortyment i wybierz najlepszą dla siebie pompkę rowerową.

więcej

Przeczytaj więcej artykułów na temat pompek rowerowych

Wszystkie artykuły

Pompki rowerowe – najczęściej zadawane pytania