Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Płeć
  • więcej
Rozmiar
  • więcej
Rodzaj zapięcia
Maksymalne obciążenie
Średnica koła (mm)
  • więcej
Twardość kółek
  • więcej
Klasa tolerancji łożyska
  • więcej
Materiał
  • więcej

Wrotki

Z roku na rok wrotki cieszą się coraz większą popularnością. Rosnące zainteresowanie sprawiło, że na rynku dostępnych jest wiele modeli zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które potrafią jeździć. W naszym asortymencie znajdują się wrotki damskie i męskie oraz dziecięce. Dostępne są zarówno klasyczne wrotki białe i czarne dla dorosłych, jak i oryginalne wrotki w stylu retro, a także kolorowe i fantazyjne wrotki dla dzieci. Jest to sprzęt znanych i cenionych producentów m.in. Nils Extreme, Spokey, Raven, SMJ Sport, Croxer.

Wrotki rekreacyjne dla dzieci i dorosłych

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wrotek rekreacyjnych, które są najchętniej wybierane przez osoby początkujące oraz te, które nie są zainteresowane są jazdą wyczynową. Modele te najczęściej posiadają cholewkę, która sięga za kostkę i tym samym dobrze ją stabilizuje. Niewielki obcas oraz miękkie kółka, zapewniają dobre tłumienie drgań i wysoki komfort podczas jazdy. W naszej ofercie znajdują się także wrotki rekreacyjne dziecięce, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Dostępne są modele w różnych rozmiarach, m.in. można znaleźć wrotki dla dzieci 30/33. Bardzo dobrze sprawdzą się one podczas nauki jazdy i potem w trakcie dalszego szlifowania umiejętności.

Wrotki regulowane i wrotko-rolki

Wrotki regulowane pozwalają na zwiększanie rozmiarów buta adekwatnie do rosnącej stopy dziecka. Co istotne, proces regulacji jest bardzo łatwy, nie wymaga użycia żadnych narzędzi i zwykle sprowadza się do obsługi przycisku lub pokrętła znajdującego się na bucie. W naszej ofercie poza wrotkami regulowanymi, znajdziesz także wrotko-rolki. Są to szczególne modele, które w zależności od ochoty lub potrzeby mogą być raz wrotkami a innym razem rolkami, co jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej płozy, do której kółka przykręcać można w różnej konfiguracji.

Wrotki będą także dobrym pomysłem na prezent na Święta dla dzieci.  

Przejrzyj naszą ofertę wrotek i sprawdź czy jest w niej model, który szczególnie przypadnie ci do gustu.

więcej

Sprawdź więcej artykułów o wrotkach

Wszystkie artykuły

Wrotki – najczęściej zadawane pytania