Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Ilość kół
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Materiał
  • więcej

Przyczepki rowerowe

Przyczepka rowerowa po połączeniu z jednośladem umożliwia wygodne przewożenie dziecka. Może być również wykorzystywana jako samodzielny wózek dziecięcy lub spacerowy. Do znanych producentów przeczep rowerowych dla dzieci należą m.in. Qeridoo, Hamax, Extrawheel, VidaXL czy Funfit Kids.

Komfortowe i solidne przyczepy rowerowe dla dziecka

W naszym asortymencie znajdują się składane przyczepki, które można błyskawicznie zamontować do roweru lub zdemontować za pomocą dołączonego do zestawu złącza. Nie trzeba w tym celu używać żadnych narzędzi. Wygodną jazdę zapewnia dziecku przestronne siedzisko – niektóre modele są odpowiednie nawet do przewożenia jednocześnie dwójki pociech. Za wysoki komfort jazdy odpowiadają również odchylane fotele, regulowane zagłówki, miękka tapicerka, poszewki na pasy, pompowane koła czy amortyzator.

Przyczepki rowerowe najczęściej są wyposażone w dodatkowe kieszonki i schowki na zabawki oraz inne podręczne przedmioty. Produkty z naszego asortymentu wyróżniają się również solidną, a zarazem lekką ramą, najczęściej ze stopu aluminiowego. Sporo przyczepek ma zarazem wzmocnioną podłogę.

Bezpieczne przyczepki rowerowe dla dziecka

Przyczepka rowerowa dla dzieci powinna również zapewniać bezpieczeństwo. Dlatego proponujemy modele wyposażone w system zapobiegający przewróceniu się przyczepki, nawet w przypadku wywrócenia roweru.

Przyczepy te mają również hamulec awaryjny i postojowy, pasy bezpieczeństwa, ochraniacze na głowę, światła LED oraz odblaskowe, moskitierę chroniącą przed owadami, folię przeciwdeszczową czy osłonę przeciwsłoneczną. W niektórych przyczepkach znajdują się także wentylowane okna, które zapobiegają przegrzaniu dziecka. Przydatnym dodatkiem jest ponadto chorągiewka, która zwiększa widoczność na drodze.

Porównaj przyczepki rowerowe dla dzieci z naszego asortymentu i wybierz model, który spodoba się twojej pociesze.

więcej

Przyczepki rowerowe

najczęściej zadawane pytania