Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Płeć
Typ torby
  • więcej
Pojemność w litrach
  • więcej
Liczba komór / kieszeni bagażu
  • więcej
Zapięcie ubrania
  • więcej
Materiał
  • więcej
Sposób montażu
  • więcej
Wodoszczelność
  • więcej

Torby i sakwy rowerowe

Torby i sakwy rowerowe to produkty, które sprawiają, że podróżowanie rowerem z bagażem jest łatwe i wygodne. W naszej ofercie znajdziesz m.in. małe i duże torby rowerowe przeznaczone do montażu w różnych miejscach rowerowej ramy, czy sakwy rowerowe na kierownicę oraz na bagażnik, w tym również modele w pełni wodoszczelne. Oferujemy produkty takich marek jak Toepak, Ortlieb, Kross, Dunlop, Kellys, Roswheel, Lezyne, Merida oraz innych znanych producentów rowerów i akcesoriów rowerowych.

Praktyczne torby rowerowe na ramę i nie tylko

Nasza oferta toreb rowerowych na ramę to szeroki wybór modeli przeznaczonych do montażu m.in. w przedniej i tylnej części rury, pod nią, czy na niej. Poza nimi w naszym asortymencie znajdziesz także praktyczne torby rowerowe na telefon, które nie tylko chronią smartfon, ale także umożliwiają wygodne nawigowanie i stały podgląd ekranu podczas jazdy.

Nie zabrakło tu także cieszących się dużą popularnością wśród rowerzystów, uniwersalnych toreb rowerowych pod siodełko, które zwykle wykorzystywane są do przewożenia zapasowych dętek, łyżek do opon, spinek do łańcucha oraz innych drobnych akcesoriów. Dodatkowo oferujemy torby rowerowe wykonane z materiałów, gwarantujących różny stopień wodoszczelności i wodoodporności. Wiele modeli wyposażonych zostało także w dodatkowe akcesoria takie jak elementy odblaskowe, czy osłony przeciwdeszczowe.

Sakwy rowerowe

W naszej propozycji znalazły się także sakwy rowerowe, czyli akcesoria, które najchętniej wybierane są przez osoby wyruszające na minimum kilkudniowe wyprawy bez wsparcia z zewnątrz. Sakwy rowerowe montowane na bagażniku lub po obu stronach przystosowanego do tego widelca, znacząco zwiększają ładowność jednośladu, umożliwiając transport dużego i ciężkiego ekwipunku. Wśród proponowanych przez nas sakw znajdziesz wiele rozmiarów, łącznie z największymi o pojemności 60 litrów, modele wodoodporne, sakwy rowerowe wodoszczelne, a także modele posiadające różne systemy montażu.

Sprawdź naszą ofertę toreb oraz sakw rowerowych i zdecyduj, które z nich najlepiej pasują do rodzaju twojej rowerowej aktywności.

więcej

Sprawdź więcej artykułów o torbach i sakwach rowerowych

Wszystkie artykuły

Torby i sakwy rowerowe – najczęściej zadawane pytania