Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Pojemność (g/ml)
  • więcej
Forma produktu
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Składnik dominujący

Odżywki białkowe

Uprawianie sportów siłowych lub siłowo-wytrzymałościowych to nie tylko czynności związane z realizacją wcześniej ułożonego planu treningowego. Jest to bowiem złożony proces, na który poza aktywnością fizyczną składa się również zbilansowana dieta, której zadaniem jest dostarczanie organizmowi protein niezbędnych do budowania masy mięśniowej.  

Biorąc pod uwagę, że w życiu codziennym nawet pełnowartościowy posiłek nie zawsze jest w stanie dostarczyć odpowiedniej porcji substancji odżywczych, warto wspomóc się suplementacją. Odżywka białkowa przyjęta w formie koncentratu dostarczy niezbędnego budulca i będzie stymulowała proces wzrostu tkanki mięśniowej.

Różne rodzaje odżywek białkowych

W swojej ofercie posiadamy zarówno klasyczne odżywki białkowe, odżywki białkowe bez laktozy oraz wegańskie odżywki białkowe. Są to produkty znanych i cenionych marek tj. Biotech, Allnutrition, Olimp, Muscle Clinic czy Hi Tec. Poszczególne produkty różnią się od siebie nie tylko ze względu na pojemność, wagę czy ilość sztuk, jakie można znaleźć w opakowaniu, ale również ze względu na rodzaj. Mogą to być bowiem odżywki białkowe w formie płynu, proszku, kapsułek czy batonów. 

Wszystkie dostępne produkty zostały podzielone ze względu na smak, wśród których dużą popularnością cieszy się odżywka białkowa waniliowa oraz odżywka białkowa biała czekolada, jak również pod kątem kategorii, gdzie znajduje się m.in. odżywka białkowa wpc oraz odżywka białkowa bez laktozy

Jaką odżywkę wybrać?

Decydując się na stosowanie suplementacji diety w formie odżywek białkowych, należy wziąć pod uwagę rodzaj uprawianej aktywności oraz wyznaczony cel. Z tego względu przed zakupem warto zapoznać się ze szczegółowym opisem, jaki znajduje się przy każdym z produktów, ponieważ zawarte tam informacje pozwolą dokładnie sprawdzić jego skład.

Ponadto istotna jest również forma przyjmowania danej odżywki białkowej oraz jej smak. Poza tym, że suplementacja diety powinna być skuteczna, warto zadbać o ta aby była również smaczna. Odżywki białkowe waniliowe są tego dobrym przykładem.

Jeśli zależy ci na zwiększeniu efektywności treningów oraz przyspieszeniu procesu wzrostu masy mięśniowej, zachęcamy do wypróbowania odżywek białkowych dostępnych w naszym sklepie. Wśród bogatej oferty asortymentowej na pewno znajdziesz coś dla siebie.

więcej

Odżywki białkowe

najczęściej zadawane pytania