Filtruj
Kategorie

Marka: novis usuń

Lampki i latarki

Wyobraź sobie sytuację, gdy w twoim domu nagle gaśnie światło albo podczas pracy w warsztacie doświadczasz spadku napięcia, a świetlówki się wyłączają. Czy to znaczy, że musisz pogrążyć się w ciemnościach i po omacku szukać świeczek i świec w domu? Nic podobnego. Zaopatrz się w latarki, które przydadzą Ci się w wielu różnych sytuacjach – zarówno prywatnych, jak i na gruncie prowadzonej działalności gospodarczej i zawodowej. Na empik.com prezentujemy szeroki wybór latarek

Latarka do codziennego użytku

Kiedy idziesz do piwnicy, chcesz zajrzeć w odległy kąt słabo oświetlonej spiżarni lub pod kanapę, możesz wykorzystać zwykłą latarkę – klasyczną lub LED, cechującą się przedłużoną żywotnością. Takie sprzęty do codziennego użytku, których szeroki wybór jest u nas dostępny, nazywane są w skrócie latarkami EDC – Every Day Carry. Możesz mieć je zawsze przy sobie, np. jako brelok do kluczy czy też latarkę, którą umieścisz w jednej szafce w kuchni czy w przedpokoju, aby wiedzieć, gdzie jej szukać w kluczowym momencie.

Małe, poręczne latarki mogą być znakomitym prezentem na wiele różnych okazji.

Gdzie wykorzystasz latarki czołowe?

Czy wydaje Ci się, że latarka czołowa jest przeznaczona wyłącznie dla górników lub grotołazów? Niekoniecznie musi tak być. Latarki czołowe, które oferujemy, znajdują zastosowanie podczas wykonywania prac domowych czy naprawy samochodu, a także podczas biegania po zmroku, w celu oświetlenia drogi przed sobą. Ich podstawową zaletą pozostaje to, że pozwalają na uwolnienie obu rąk. Kierujesz strumień światła tam, gdzie tego potrzebujesz, ale możesz operować obiema rękami.

Czym są latarki taktyczne?

Szczególną grupą oferowanych przez nas rozwiązań są latarki taktyczne, które przeznaczone są do „zadań specjalnych”. Przydadzą Ci się one, jeśli np. jesteś elektrykiem, pracujesz w służbach mundurowych czy też jesteś mechanikiem samochodowym. Ich cechą charakterystyczną jest to, że pozwalają na regulowanie mocy strumienia światła. Może być on, zgodnie z twoim życzeniem – punktowy lub rozproszony, może obejmować swoim zakresem większą przestrzeń. W porównaniu ze zwykłymi rozwiązaniami do codziennego użytku latarki taktyczne mają wysoką trwałość, solidną, wytrzymałą obudowę oraz są odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych.

Przejrzyj naszą ofertę i wybieraj spośród setek produków. 

więcej