Marka: aqua sport usuń

Etui na okulary

W naszej ofercie znajdują się etui na okulary m.in. następujących marek Uvex, Kemer, Carmani, Kochmanski Studio Kreacji, Wittchen, Parker Quality czy TWM.

Skórzane etui na okulary

Asortyment zawiera markowe etui na okulary, które są dostępne w różnych kolorach i uszyte ręcznie z naturalnego materiału. Gładki materiał skóry wołowej jest wypolerowany oraz połyskujący, a także wytrzymały na mechaniczne uszkodzenia. Skórzane etui na okulary można zapinać na zatrzask magnetyczny. Modele mogą mieć umieszczoną z tyłu kieszeń na drobne dokumenty oraz logo firmy.

Niektóre etui na okulary przeciwsłoneczne zostały przygotowane z włoskiej skóry bydlęcej lub cielęcej. Mogą być one usztywnione i zapinane na magnes. Stworzono także modele złożone z delikatnego materiału, ściąganego sznureczkiem. Poręczne i płaskie etui na okulary zajmują niewiele miejsca, dzięki temu można je zabrać ze sobą, aby używać jako na przykład etui na okulary do samochodu.

Twarde etui na okulary

Wbudowane usztywnienie w etui na długopisy eliminuje ryzyko zgniecenia okularów znajdujących się w torbie czy plecaku. Na rynku można znaleźć twarde etui na okulary, wykończone wyściółką i zapinane na zamek błyskawiczny lub napy. Da się je wykorzystać jako niewielki piórnik na drobiazgi. Do niektórych modeli dołączane są ściereczki do okularów.

Etui na okulary korekcyjne

Warto zaopatrzyć się w etui na okulary do czytania i szkła korekcyjne, które zabezpieczy oprawki i szkła przed zgnieceniem czy porysowaniem. Wysoką ochronę zapewniają modele skórzane z usztywnieniem. Etui na okulary dla babci może być kolorowe, co ułatwia starszej osobie jego odnalezienie.

Etui na okulary damskie

Wśród etui na okulary damskie można znaleźć modele wyróżniające się ciekawą kolorystyką. Na niektórych z nich umieszczono ilustracje dzieł malarskich lub specjalnie zaprojektowane grafiki. Takie modele można podarować na prezent, np. jako etui na okulary dla mamy lub babci. Chronią one okulary przed zabrudzeniami i uszkodzeniem, a zarazem elegancko wyglądają.

Przejrzyj dostępne w naszym sklepie etui na okulary i wybierz dla siebie jeden z dostępnych modeli.

więcej