Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Rozmiar
Materiał
  • więcej
Rodzaj kamienia
Kolor kamienia
  • więcej
Ocena produktu
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Płeć

Broszki

Broszki w ostatnich latach stają się coraz popularniejszym dodatkiem do stylizacji. Artystyczne interpretacje motywów natury i nowoczesnych wzorów, połączone z kunsztem wykonania, użyciem metali i kamieni szlachetnych, sprawiają, że broszki należą do jednych z najbardziej oryginalnych elementów biżuterii. Dodatkowo są to ozdoby uniwersalne, które mogą dopełniać żakiety, poły płaszcza, wieczorowe suknie, kapelusze, a nawet ulubione chustki i apaszki. Tym samym broszki do ubrań sprawdzą się w każdej sytuacji, zarówno tej bardziej, jak i mniej oficjalnej.

Oryginalne broszki z motywem natury

W naszej ofercie znalazło się wiele broszek złotych i srebrnych, prezentujących motyw natury w postaci liści, owadów, ptaków oraz zwierząt, takich jak koty, rumaki i słoniki. Wiele spośród nich posiada bogate zdobienie powstałe przy wykorzystaniu takich materiałów jak: bursztyn, szkło murano, rubiny, markazyty, granaty oraz cyrkonie. Ich użycie, w połączeniu z często obecnym w broszkach damskich zdobieniem witrażowym tworzy bardzo wyrazisty i niepowtarzalny efekt. Powstałe w ten sposób oryginalne broszki, skupiają na sobie uwagę oraz zdobią każdy element garderoby, w który zostaną wpięte.

Delikatne broszki srebrne i złote

W naszym asortymencie nie zabrakło także ozdób czerpiących ze wzornictwa bardziej klasycznego i minimalistycznego. Znalazły się tu bowiem piękne broszki srebrne i złote, posiadające delikatne zdobienia, które dobrze sprawdzą się w sytuacjach bardziej oficjalnych. Wśród bardziej stonowanych modeli odnaleźć można także duże broszki, które będą pasować do codziennych stylizacji.

Zobacz jakie broszki mamy w ofercie, sprawdź, która z nich najbardziej cię zachwyci i będzie najlepszym uzupełnieniem twojego stylu.

więcej