Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Sezon
Materiał
  • więcej
Kolor
Pojemność w litrach
  • więcej
Sponsorowane
BETLEWSKI Plecak worek ze sznurkiem pojemny składany lekki wodoodporny
BETLEWSKI Plecak worek ze sznurkiem pojemny składany lekki wodoodporny 49,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Betlewski Finansujący reklamę: Betlewski
Sunlovers, Worek/plecak Ananas
Sunlovers, Worek/plecak Ananas 66,48 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Arco Design Finansujący reklamę: Arco Design
Sunlovers, Worek/plecak, Banana, 44x36 cm
Sunlovers, Worek/plecak, Banana, 44x36 cm 60,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Arco Design Finansujący reklamę: Arco Design

Workoplecaki

Workoplecaki to praktyczne rozwiązanie w sytuacjach, gdy zwykły plecak mógłby zajmować zbyt dużo miejsca. Ich oferta w naszym sklepie jest bardzo szeroka. Prezentujemy bogatą gamę kolorów, wzorów i wymiarów. Można znaleźć te bardziej jednolite w każdym kolorze, a także we wzory – kwieciste, marynarskie, napisy, a dla dzieci również workoplecaki z postaciami z bajek i filmów.

Wytrzymałe workoplecaki na każdą okazję

Workoplecaki są wykonane z praktycznego materiału, który jest łatwy do utrzymania w czystości, szybkoschnący i wytrzymały. Wystarczy dobrać tylko odpowiedni workoplecak do swoich oczekiwań.

Do wyboru są różne wzory do codziennego użytku – na przykład na wyjście do pracy czy szkoły, ale także te bardziej eleganckie nadające się na spotkanie z przyjaciółmi czy nawet randkę.

Workoplecaki dla każdego

Workoplecaki są dostępne w wersji dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Dla dzieci mogą służyć do przechowywania obuwia, ubrań na zmianę czy przenoszenia rzeczy. Ceny kształtują się od około 20-30 zł do nawet około 150 zł.

Workoplecaki wykonane są z trwałego materiał odpornego na zabrudzenia. Wylanie w środku soku czy ubrudzenia podczas uprawiania sportu nie stanowi poważnego problemu. Dzięki temu, że workoplecaki nie są w żaden sposób usztywniane, w praktyce są lekkie, wygodne i przewiewne.

Z powodzeniem załadujemy do nich do rzeczy o różnych kształtach i rozmiarach. Niektóre z dostępnych produktów z naszej oferty posiadają dodatkowe udogodnienia. Znajdziemy takie, które są wodoodporne, mają mniejsze kieszonki na drobiazgi czy uchwyty do trzymania.

Workoplecaki na prezent

Zaletą tego typu rozwiązania jest także to, że nawet kiedy workoplecak nie jest akurat używany, to jego przechowywanie zajmuje mało miejsca. Nada się również jako poręczne opakowanie na prezent, szczególnie jeśli wymaga on potem przetransportowania.

Workoplecak to produkt, który sprawdzi się podczas uprawiania sportu, wycieczki w góry czy nad jezioro, a także codziennego wyjścia do szkoły czy pracy.

Zobacz naszą ofertę toreb na workoplecak – dobierz modele odpowiednio dopasowane do swoich potrzeb i gustu.

więcej