Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Materiał
  • więcej
Kolor
Sponsorowane
Pokrowiec Na Walizkę Podróżną Ochronny Etui Duży Buldog R. Xl
Pokrowiec Na Walizkę Podróżną Ochronny Etui Duży Buldog R. Xl 116,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: JUST-DEAL Finansujący reklamę: JUST-DEAL
Pokrowiec Na Walizkę Podróżną Ochronny Etui Duży Mapa Świata R. Xl
Pokrowiec Na Walizkę Podróżną Ochronny Etui Duży Mapa Świata R. Xl 89,10 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: JUST-DEAL Finansujący reklamę: JUST-DEAL
Kłódka do bagażu, czarny
Kłódka do bagażu, czarny 10,21 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: HelloShop Finansujący reklamę: HelloShop

Zabezpieczenia do bagażu

Odpowiednie zabezpieczenie bagażu przed podróżą pozwala zapobiec ryzyku jego kradzieży czy uszkodzenia na skutek przypadkowego otwarcia walizki lub torby podróżnej. W naszym asortymencie znajdują się następujące akcesoria ochronne: pasy transportowe, kłódki, pokrowce, sejfy podróżne oraz linki. Są to produkty różnych marek, w tym Sea to Summit, Pacsafe, Puccini, Wittchen, Dunlop i Delsey.

Kłódki do walizki

Podstawowe zabezpieczenie walizki to kłódka zamykana na kluczyk lub szyfr. Przed podróżą samolotem warto zaopatrzyć się w kłódkę z systemem Travel Sentry Approved (TSA), dzięki któremu służby celne na lotnisku będą mogły szybko otworzyć walizkę w celu przeszukania bagażu przy użyciu uniwersalnego kodu lub klucza.

Pokrowce na walizki

Pokrowiec na walizkę zabezpiecza ją przed przed zarysowaniem, a zarazem chroni bagaż przed mechanicznym uszkodzeniem czy zalaniem. Pokrowce są dostępne w różnych wariantach kolorów i wzorów, co pozwala łatwo odnaleźć swoją walizkę w bagażniku autobusu czy w miejscu odbioru bagażu, np. na taśmie lotniskowej. Niektóre modele pokrowców mają elastyczny pasek, dzięki czemu nie zsuwają się.

Pasy na walizkę i do bagażu

Kolorowy pasek do walizki służy do jej oznaczenia i zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem. Zwykle tego typu ochrona bagażu może być regulowana, co umożliwia dopasowanie pasa do rozmiaru walizki. Najczęściej pasy na walizkę można zapiąć przy użyciu klamry. Pas transportowy do bagażu pozwala zapobiec przemieszczaniu się podróżnych przedmiotów wewnątrz walizki. Pasy i linki umożliwiają ponadto połączenie razem dwóch walizek lub przypięcie do plecaka lub torby różnych podręcznych akcesoriów.

Sejfy podróżne

Sejfy podróżne służą do przechowywania pieniędzy, dokumentów i cennych przedmiotów podczas podróży. Mogą być zamykane na kluczyk lub szyfr, a ich wnętrze zazwyczaj jest wypełnione miękką pianką. Do wyboru są modele z uchwytem ułatwiającym transport.

Sprawdź nasz asortyment akcesoriów do ochrony bagażu i zaopatrz się przed podróżą we właściwe zabezpieczenie walizki.

 

więcej