Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
  • więcej
Sezon
Materiał
  • więcej
Kolor

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również mogą stanowić ciekawy element modowej stylizacji. W naszej ofercie znajdują się okulary przeciwsłoneczne damskie i męskie, a także modele dla dzieci, różnych znanych i cenionych marek m.in. Lacoste, Uvex oraz Visionmed.

Okulary przeciwsłoneczne damskie i męskie

W naszej ofercie znajdują się okulary przeciwsłoneczne męskie i damskie, wykonane z różnych materiałów oraz posiadające różnokolorowe szkła. Poza klasycznymi, czarnymi okularami przeciwsłonecznymi, w kategorii odnaleźć można także modele posiadające szkła niebieskie, czerwone, zielone, brązowe, żółte oraz szkła w różnych odcieniach tych barw. W ofercie modeli dla dorosłych znajdują się okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, który zapewnia skuteczną ochronę oczu przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Poza nimi znalazły się tu także okulary z polaryzacją, które eliminują oślepiające odblaski oraz zapewniają wyższy kontrast i tym samym lepsze widzenie w trudnych warunkach oświetleniowych. Okulary warto przewozić w odpowiednim etui na okulary, aby nie doprowadzić do ich zadrapania.

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

W naszej ofercie nie zabrakło także okularów przeciwsłonecznych dla dzieci, wśród których odnaleźć można modele posiadające różnokolorowe oprawki oraz szkła, a także atrakcyjne dla maluchów kształty takie jak kwiatki lub zwierzątka. Dzięki tej różnorodności, w naszej ofercie odnaleźć można najlepsze okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynki oraz chłopca. Na szczególne wyróżnienie zasługują także modele dla najmłodszych dzieci, do 2 roku życia. Wyposażono je w specjalną gumkę, która stabilizuje okulary na nosie malucha oraz uniemożliwia ich zsuwanie, spadanie i w efekcie zgubienie podczas zabawy.

Sprawdź naszą ofertę okularów przeciwsłonecznych i wybierz z niej najlepsze modele dla ciebie i twojej rodziny.

więcej