Filtruj
Kategorie
Cena
Dostępność
Rozmiar
Materiał
  • więcej
Pokrycie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Płeć

Spinki do mankietów

Spinki do mankietów stanowią gustowny dodatek do koszuli mankietowej. W naszej ofercie znajdują się różne modele zapięć znanych i cenionych producentów  np. Giorre, Lancerto czy Rosanto.

Spinki do mankietów na każdą okazję

Koszulę z mankietami można zakładać na różne okazje. Najczęściej noszone są na formalne spotkania, jednak mogą również uświetnić mniej uroczyste stylizacje. W naszym asortymencie znajdują się zarówno złote spinki do mankietów, jak i srebrne zapięcia. Występują one w rozmaitych kształtach, niekiedy w połączeniu z kryształami Swarovskiego lub kamieniami szlachetnymi. W ofercie znajdują się też złote i srebrne spinki do mankietów wypełnione masą jubilerską o różnym ubarwieniu. Niektóre motywy zapięć korespondują z hobby np. są o kształcie rakiety do tenisa, roweru, nutki lub samolotu.

Spinki do mankietów ślubne

Ślubna stylizacja wymaga odpowiedniej oprawy. W zależności od charakteru ubioru pana młodego można wybrać klasyczne spinki do mankietów, jak i te z humorystycznym motywem. Spinki do koszuli w kolorze złotym lub srebrnym będą dobrym wyborem dla tradycyjnego ubioru, nie jest to jednak regułą. Ozdoby wyróżniające się kolorem, czy fantazyjnym kształtem będą również odpowiednie, jeśli pan młody dobrze się w nich czuje.

Spinki do mankietów damskie

Spinki do koszuli występują również w wersji dla kobiet. Występują one  w postaci bardziej subtelnych oraz mniejszych wzorów. W naszej ofercie znajdują się ozdoby z kryształami Swarovski w wielu barwach, które mogą stanowić dopełnienie kompletu kolczyków i naszyjnika.

Niezależnie od tego, na jaką okazję poszukujesz spinek do mankietów, znajdziesz je w naszej ofercie. Sprawdź też inne eleganckie dodatki, jak zegarki, czy biżuterię.

więcej