Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
Materiał
  • więcej
Kolor

Wagi bagażowe

Wagi bagażowe to niezbędne produkty dla osób często podróżujących samolotami i środkami transportu, gdzie mają zastosowanie limity wagowe bagażu. Oferujemy lekkie, ręczne, elektroniczne lub analogowe wagi bagażowe Dunlop, Kemer, Travel Blue, Toya i wielu innych marek.
Waga bagażowa - przydatny gadżet podróżny

Dzięki poręcznej wadze bagażowej przekroczenie dopuszczalnej masy walizki nie będzie już problemem. Przed podróżą samolotem wystarczy zawiesić torbę na haczyku wagi i odczytać wynik. W ten sposób można ważyć duże walizy, torby podróżne na ubrania, bagaż podręczny czy przewożone przez granicę towary podlegające ograniczeniom ilościowym.

Nowoczesne wagi bagażowe są niewielkie i lekkie, dzięki czemu łatwo zmieszczą się do bocznej kieszonki, organizera podróżnego czy ręcznej torebki.

Elektroniczna waga na baterie

Większość wag bagażowych to elektroniczne wagi z wyświetlaczem, zasilane z niewielkich baterii. Są bardzo wygodne w użyciu, a masę ważonego przedmiotu można odczytać w wybranych jednostkach – najczęściej kilogramach lub funtach. Dla osób wolących rozwiązania analogowe dostępne są sprężynowe wagi bagażowe ze wskazówką lub skalą pionową.

Analogowe wagi bagażowe nie potrzebują baterii, są trwałe, proste w działaniu i łatwe w obsłudze. Waga elektroniczna lub sprężynowa to niezbędny gadżet każdego podróżnika, podobnie jak dobre zabezpieczenie bagażu i czytelny identyfikator na bagaż.

Cyfrowa waga bagażowa nie tylko do walizek

Cyfrowe wagi bagażowe, podobnie jak ich analogowe odpowiedniki, przydadzą się nie tylko w podróży. Są niezastąpione dla wędkarzy oceniających wielkość złowionych ryb, do szacowania wagi zakupów w sklepach samoobsługowych lub dla rodziców, do zważenia dziecięcego tornistra czy plecaka do szkoły. Bardzo często dzieci noszą zbyt ciężkie tornistry, co źle wpływa na rozwój kręgosłupa.

Dzięki wadze bagażowej można komfortowo zważyć kota lub małego psa (w koszyku lub transporterze), masę obrazka do powieszenia na haczyku itd. W codziennym życiu z pewnością znajdzie się jeszcze wiele sytuacji, w których niewielka i poręczna waga bagażowa okaże się niezwykle przydatna.

Jeśli szukasz praktycznej i wygodnej, ręcznej wagi bagażowej, to jesteś pod właściwym adresem! Zapoznaj się z naszą ofertą wag bagażowych elektronicznych, na baterie, i wag analogowych, sprężynowych. Na pewno wybierzesz gadżet, który przyda ci się nie tylko w podróży, ale i w sytuacjach z codziennego życia.

więcej