Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
  • więcej
Sezon
Materiał
  • więcej
Kolor
Rodzaj zapięcia
  • więcej
Pojemność w litrach
  • więcej

Torby męskie

Oferujemy bogaty asortyment męskich toreb na różne okazje: toreb do pracy, toreb listonoszek na ramię, toreb na laptopy i innych rodzajów. Do wyboru są eleganckie teczki i torby skórzane, torby płócienne, z tkanin z tworzyw sztucznych i skóry ekologicznej. Oferujemy produkty wiodących marek polskich i światowych: Kemer, Andersen, Betlewski, Wittchen, Ochnik, Calvin Klein, Vooc i wiele innych.

Torby dla mężczyzn do pracy

Męskie torby do pracy powinny być odpowiednio wygodne, pojemne i estetyczne, dopasowane do rodzaju wykonywanego zawodu. Dla pracowników biurowych dobrze sprawdzą się aktówki i teczki, poręczne raportówki, a także eleganckie skórzane torby na ramię.

Dla panów noszących w torbie większe drugie śniadanie, książki lub rozmaite drobiazgi, świetnie nadają się pojemniejsze torby na ramię z tkaniny i większe torby do pracy z przegródkami i kieszeniami.

Skórzane torby męskie

Męskie torby ze skóry naturalnej to uniwersalne, klasyczne akcesoria o ponadczasowym stylu, które są modną alternatywą dla plecaków męskich. Skóra jest materiałem trwałym i estetycznym, dlatego skórzane torby na ramię czy skórzane listonoszki stanowią udany zakup na lata.

Polecamy skórzane torby męskie najlepszych marek: Wittchen, Kemer, Vooc czy Betlewski, które są cenione przez klientów za niezmiennie wysoką jakość wykonania, styl i elegancję.

Torba na laptopa na ramię

Torby, pokrowce i plecaki na laptopy to ważne akcesoria dla wszystkich, którzy pracują z wykorzystaniem laptopa. Torby na laptopa na ramię to klasyczny wybór, który pasuje do większości ubrań i sytuacji. Powinna mieć nie tylko przegrodę na komputer o określonej wielkości (najpopularniejsze są torby na laptopy 15-calowe), ale i dodatkowe kieszonki na tablet, telefon, notesy, pióra i ołówki.

Męskie listonoszki

Torba listonoszka to najpopularniejszy model torby na ramię, wykorzystywana jako torba do pracy i do szkoły. Klasycznym modelem są męskie torby listonoszki ze skóry naturalnej, jednak równie popularne są listonoszki z tkaniny, skóry ekologicznej czy specjalnego płótna brezentowego.

Chcesz kupić idealną męską torbę do pracy, szkoły czy na spotkania w mieście? Sprawdź naszą ofertę męskich toreb na ramię, listonoszek, toreb na laptopa i wielu innych rodzajów!

więcej