Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Ocena produktu
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Wyczyść filtry

Rodzaj łóżka: piętrowe usuń

Łóżka piętrowe

Łóżka piętrowe to dobry sposób na zaoszczędzenie miejsca w małym pokoju. Mogą też być zabawnym dodatkiem do pokoju dzieci, które chcą mieć swoje własne, specjalne miejsce do spania. Łóżka piętrowe są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, więc bez problemu można znaleźć odpowiedni wariant do wybranego wnętrza.

Rodzaje łóżek piętrowych

Większość łóżek piętrowych ma dwa podwójne materace. Niektóre modele mają dodatkowe funkcje, takie jak biurko czy zjeżdżalnia. Jeśli poszukuje się wariantu z większą ilością miejsca do przechowywania, w naszym asortymencie dostępne są też łóżka piętrowe z szufladami lub półkami.

Jednak łóżka piętrowe sprawdzą się nie tylko w pokoju dziecięcym. Oprócz modeli dla dzieci można znaleźć u nas łóżka piętrowe dla dorosłych, które będą odpowiednie także do pokoju nastolatków.

Oprócz wariantów z dwoma materacami można wybrać też łóżko piętrowe pełniące funkcję antresoli. Pod materacem można umieścić na przykład biurko, komodę, czy inne wyposażenie wnętrza, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń, a także urozmaica jej wygląd.

Na co zwrócić uwagę wybierając łóżko piętrowe?

Podczas zakupu należy upewnić się, że wybrane łóżko piętrowe zostało przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i posiada certyfikat zgodności ze wszystkimi obowiązującymi normami. Rama powinna być mocna i stabilna, a drabinka dobrze przymocowana. Ponadto górna prycza powinna mieć barierki ochronne ze wszystkich stron, a do wchodzenia i schodzenia z górnej pryczy powinny być dostępne schodki lub drabinka.

Zanim kupisz łóżko piętrowe, należy pamiętać, aby zmierzyć przestrzeń, w której będzie się ono znajdować. Łóżka piętrowe nie zajmują dużo miejsca, jednak przed zakupem trzeba upewnić się, że ma się wystarczająco dużo przestrzeni. Kwestia ta jest istotna szczególnie w przypadku wysokości mebla.

Łóżka piętrowe to dobry wybór szczególnie do pokoju rodzeństwa w każdym wieku. Nie tylko pozwala zaoszczędzić miejsce, ale nadaje wnętrzu oryginalnego i uporządkowanego wyglądu. Sprawdź nasz asortyment łóżek piętrowych i wybierz wariant do swojego domu.

więcej

Łóżka piętrowe

najczęściej zadawane pytania