Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Pojemność
  • więcej
Linia
  • więcej
Stopień utrwalenia
  • więcej

Lakiery do włosów

Lakiery do włosów należą do popularnych kosmetyków do stylizacji włosów. Pozwalają na utrwalenie fryzury oraz chronią włosy przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wiatr czy wilgotność powietrza. W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór lakierów do włosów profesjonalnych i drogeryjnych marek: Schwarzkopf, L'oreal Professionnal, Wella, Goldwell, Kemon, Syoss i inne.

Jak wybrać lakier do włosów?

W zależności od rodzaju fryzury jaką chcemy ułożyć należy zwrócić uwagę na stopień utrwalenia lakieru do włosów (często określany skalą od 1 do 6). Jeśli zależy nam na delikatnym efekcie i elastycznej fryzurze wówczas sprawdzi się lakier lekko utrwalający. Lakier zapewniający średnie utrwalenie jest polecany do włosów normalnych i do klasycznej fryzury. Natomiast gdy potrzebujemy zachować długotrwały wygląd skomplikowanej fryzury np. okolicznościowej i mamy włosy trudne do stylizacji, najlepiej sprawdzi się lakier o mocnym i extra mocnym utrwaleniu.

Przy wyborze dobrego lakieru do włosów warto zwrócić uwagę na jego działanie i składniki aktywne. Lakiery do włosów nie tylko zapewniają utrwalenie ułożonych włosów, ale także nabłyszczają, nawilżają, chronią przed słońcem, zwiększają objętość włosów. Posiadają składniki pielęgnacyjne np. pantenol, witamina E, ekstrakty roślinne. Na szczególne okazje np. Sylwester, koncert, festiwal sprawdzają się lakiery do włosów z brokatem np. srebrnym, złotym.

Jak stosować lakier do włosów?

Klasyczny lakier do włosów zaleca się stosować na suche włosy spryskując je z odległości około 25-30 cm, trzymając opakowanie w pozycji pionowej. Warto aplikować lakier na włosy od wewnątrz, aby nadać im większej objętości. W celu uniesienia włosów u nasady można spryskać lakierem grzebień z gęstymi zębami i przeczesać nim włosy zaczynając od nasady włosów.

Lakier do włosów to jeden z podstawowych kosmetyków do stylizacji i ochrony włosów, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Odkryj naszą ofertę lakierów do włosów o zróżnicowanej mocy i działaniu. Wybierz kosmetyk, który pozwoli wymodelować włosy i zachować kształt twojej fryzury na cały dzień lub wieczór.

więcej