Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Format
  • więcej

Papier kolorowy

Blok papierów kolorowych to nie tylko jeden z elementów szkolnej wyprawki. Kolorowy papier przyda się m.in. w biurze czy w domu. Można wykorzystać go do kreatywnych zabaw z dzieckiem czy do tworzenia prac plastycznych m.in. wycinanek, wydzieranek oraz plakatów. Najczęściej można go kupić w formie bloku, w którym znajduje się 10 różnokolorowych arkuszy w formacie A3 lub A4.

Jakie są rodzaje papierów?

W naszej ofercie dostępne są nie tylko klasyczne bloki kolorowego papieru. Posiadamy również papier z metalicznym połyskiem, papier holograficzny, brokatowy lub papier ekologiczny od sprawdzonych producentów, m.in. Interdruk, Astra, Bambino czy Starpak. Kolorowy papier sprawi, że prezentacje, notatki czy wiadomości na tablicy ogłoszeń zwrócą uwagę i z pewnością będą się wyróżniały. Papier w intensywnych kolorach dostępny jest zwykle w ryzie po 100 lub 250 arkuszy. W pastelowych odcieniach – nawet po 500 arkuszy. Papier brokatowy dobrze sprawdzi się przy tworzeniu kartek ozdobnych, zaproszeń czy scrapbookingu. Charakterystyczną rzeczą dla tego rodzaju papieru jest to, że brokat zostaje trwale połączony z arkuszem. Drobinki wyglądają efektownie i jednocześnie nie osypują się. Łatwo ciąć arkusze nożyczkami biurowymi. Z kolei papier holograficzny posiada maszynowo nałożony wzór, który pokrywa warstwa z metalu. Ma ona charakterystyczny połysk, dzięki któremu obrazki, desenie czy ozdoby na arkuszu znakomicie się prezentują. Najczęściej papier holograficzny jest samoprzylepny.

Papier do wizytówek

Aby zadbać o profesjonalny wizerunek firmy, warto sięgnąć po specjalne papiery z perforacją, które ze względu na swoją teksturę i trwałość materiału prezentują się znacznie lepiej niż standardowy papier do drukarki. Wysoka gramatura (powyżej 250 g/m2) i sztywność papieru znacząco decydują o odporności na zniszczenia. Wizytówka prezentuje się lepiej i przede wszystkim tekst nie przebija na drugą stronę kartki. Ciekawą opcją jest papier wykonany z bawełny, który jest cięższy od standardowego, a gramatura wynosi od 120 do 250 g/m2. Niektórzy producenci oferują papier kredowy, który charakteryzuje się tym, że ma obniżoną wsiąkliwość, ale jednocześnie kolory są żywe, a kartka jest śliska i miła w dotyku.

W naszym asortymencie znajdziesz dużo różnych rodzajów kolorowego papieru do drukarek. Wykorzystaj je do zabawy z dziećmi, zajęć plastycznych czy do biura. Wybierz kolory, gramaturę papieru i działaj!

więcej