Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Marka
  • więcej
Seria
  • więcej
Licencja
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena (od-do)
Wyczyść filtry

Marka: Astra usuń

Astra

Astra jest od dekad jednym z kluczowych producentów akcesoriów papierniczych, znanym nie tylko w Polsce, lecz również w wielu krajach Europy. Produkty tej firmy są funkcjonalne, trwałe w użyciu oraz ciekawe wizualnie. Posiadają wszelkie atesty, świadczące o zachowaniu najwyższych standardów jakości. To wszystko sprawia, że Astra to jeden z liderów sprzedażowych w swojej branży, po którego asortyment konsumenci sięgają bardzo często.

Artykuły szkolne zostały stworzone tak, by spełniać oczekiwania uczniów i nauczycieli. Wśród szerokiej oferty znajdziecie m.in. zakreślacze Astra, kredki ołówkowe, świecowe, metaliczne lub dwustronne, a także dobrze napigmentowane farby – od popularnych plakatowych bądź akwarelowych, przez dekoracyjne – służące do dziecięcych prac użytkowych, aż po olejne o przeznaczeniu profesjonalnym. Ponadto, marka posiada szeroki wybór tworzyw do modelowania. Plastelina, modelina, ciastolina, czy masa porcelanowa, przyda się w szkole i w zabawie.

Akcesoria tekstylne

Astra to nie tylko przyrządy plastyczno-techniczne, ale także cała gama przyborów tekstylnych, bez których nie obejdzie się szkolna wyprawka. Plecaki Astra, worki i piórniki skonstruowano, wykorzystując ergonomiczne rozwiązania, łącząc kwestie praktyczne z wygodą oraz bezpieczeństwem. Dodatkowo przedmioty te uchodzą za atrakcyjne w oczach dzieci za sprawą unikalnych nadruków. Marka Astra korzysta z licencji ikon popkultury i sportu, takich jak kluby piłkarskie – Real Madryt, FC Barcelona, postaci z kreskówek bądź komiksów – „Mia i ja”, Batman, Superman.

Akcesoria biurowe i artystyczne

W ofercie nie mogło zabraknąć klasycznych akcesoriów biurowych. Długopisy, ołówki, kleje, gumki do ścierania, flamastry to tylko kilka podstawowych narzędzi spośród długiej listy towarów tego producenta o przeznaczeniu uniwersalnym, dedykowanym wszystkim, niezależnie od wieku. Nie można przy tym pominąć całych linii artykułów przeznaczonych do wytwarzania manualnych dzieł sztuki, a także elementów dekoracyjnych – naklejek, rafii.

Jeśli szukacie profesjonalnych przyborów malarskich, nabędziecie je ze specjalnej serii Astra Art&Crafts adresowanej do osób zainteresowanych sztukami plastycznymi. Począwszy od pędzli z naturalnego włosia, ołówków do szkicowania, naturalnego węgla rysunkowego, podobrazia malarskiego, a skończywszy na aktywatorze do slime gelly i glinie modelarskiej. W ramach wspierania rozwoju artystycznego najmłodszych firma Astra przygotowała zestawy artystyczne pobudzających kreatywność.

więcej