Marka: ovlo usuń

Sponsorowane
Zestaw Do Robienia Bransoletek Koraliki Zawieszki Rzemyk Charms Xxl 115 El.
Zestaw Do Robienia Bransoletek Koraliki Zawieszki Rzemyk Charms Xxl 115 El. 29,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: M-IMP Finansujący reklamę: M-IMP
Zestaw Do Robienia Bizuterii Maszynka Do Tworzenia Biżuterii Ozdob Na Wlosy
Zestaw Do Robienia Bizuterii Maszynka Do Tworzenia Biżuterii Ozdob Na Wlosy 49,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: BestHurt Finansujący reklamę: BestHurt
Naszyjnik Harry Potter - Chibi Harry (Posrebrzany)
Naszyjnik Harry Potter - Chibi Harry (Posrebrzany) 69,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Nice Wall Finansujący reklamę: Nice Wall

Biżuteria dziecięca

W naszym asortymencie można znaleźć biżuterię dla dzieci marek takich jak Global Silver, Caspol, Midex czy Pixie Crew. Wśród dostępnych produktów znajdują się srebrne i złote łańcuszki, zawieszki, a także kolorowe pierścionki, naszyjniki oraz bransoletki wykonane z drewna czy lin.

Srebrna i złota biżuteria dziecięca

Wysoka jakość kruszcu, z którego wykonana jest biżuteria, sprawia, że jest ona trwała i możne być noszona przez wiele lat. W asortymencie można znaleźć wisiorki i zawieszki związane z symbolami religijnymi oraz nawiązujące do symboli szczęścia.

Biżuteria dziecięca często wykonana jest z czystego srebra o próbie 925 lub też pozłacana 24-karatowym złotem. Można także znaleźć medaliki i zawieszki stworzone ze złota próby 585.

Czasem do srebrnej lub złotej biżuterii dziecięcej wkomponowane są cyrkonie lub kamienie szlachetne, na przykład szafiry.

Biżuteria dziecięca na chrzest

Wśród biżuterii dziecięcej na chrzest znaleźć można złote lub srebrne kolczyki, krzyżyki i zawieszki z postacią Anioła Stróża oraz medaliki z wizerunkiem Maryi i Jezusa. Najczęściej są one kupowane na pamiątkę od rodziców chrzestnych lub bliskich członków rodziny.

W celu upamiętnienia wydarzenia można wygrawerować na biżuterii czy dołączonym do niej pudełku datę i kilka osobistych słów. Jest to często sentymentalna pamiątka, do której dorastające dziecko będzie wracać w kolejnych latach.

Biżuteria dziecięca na komunię

Na pamiątkę komunii można ofiarować dziecku srebrny lub złoty łańcuszek wraz z krzyżykiem lub medalikiem. Taki prezent może zostać poświęcony, dzięki czemu podkreśli wiarę i bliskość z Jezusem. Będzie przypominał dziecku ważny dzień i przywiązanie do wartości religijnych.

Biżuterię z okazji komunii dzieci najczęściej otrzymują od dziadków, rodziców czy chrzestnych.

Biżuteria dla dzieci na co dzień

Wśród biżuterii dziecięcej można znaleźć wzory nawiązujące do postaci z bajek, na przykład jelonka, kucyków, jednorożca czy syrenki. Dla dzieci stworzono także drewniane, kolorowe pierścionki, spinki i gumki do włosów, bransoletki czy naszyjniki.

W ofercie znajduje się także sportowa biżuteria dla dzieci. Bransoletki dla chłopców i dziewczynek wykonane są z lin żeglarskich w różnych wersjach kolorystycznych. Dodatki, zapięcia i kotwice wyprodukowano ze stali chirurgicznej. Biżuteria jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Zapoznaj się z naszym asortymentem biżuterii dziecięcej i wybierz  pamiątkę dla bliskiej osoby lub ozdobę dla siebie!

więcej