Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Dobry wybór
Stan produktu
Rozmiar
Materiał
Ocena produktu
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Płeć
Sponsorowane
Gumki Do Robienia Bransoletek Koraliki Literki Przywieszki Duży Zestaw / Loom Bands
Gumki Do Robienia Bransoletek Koraliki Literki Przywieszki Duży Zestaw / Loom Bands 44,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: smartlife24 Finansujący reklamę: smartlife24
ZESTAW DO ROBIENIA BIŻUTERII BRANSOLETEK PREZENT DLA DZIECI
ZESTAW DO ROBIENIA BIŻUTERII BRANSOLETEK PREZENT DLA DZIECI 59,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: smartlife24 Finansujący reklamę: smartlife24

Zestawy biżuterii dla dzieci

W tej kategorii znajdują się zestawy biżuterii dla dzieci w dowolnym wieku. Asortyment obejmuje łańcuszki ze srebrnymi lub pozłacanymi zawieszkami na różne okazje. Zestawy biżuterii dziecięcej, kupowane na prezent dla dziecka, opakowane są najczęściej w eleganckie pudełko. Można je opatrzyć personalizowanymi życzeniami wraz z datą uroczystości.

Zestaw biżuterii dziecięcej na specjalne okazje

Zestaw biżuterii dla dzieci może być prezentem na urodziny, imieniny, święta. Łańcuszki i zawieszki są wykonane z jubilerskiego materiału – próby srebra 925. Dzięki trwałości kruszcu będą mogły być dziecięcą ozdobą przez wiele lat.

Wybór uniwersalnego wzoru zawieszki pozwala na noszenie jej nawet przez starsze dziecko. Wśród dostępnych modeli można znaleźć zawieszki z symbolami szczęścia, wolności czy równowagi dobra i zła.

Prezenty na komunię dla dziewczynki lub chłopca

Medalik na komunię, ofiarowany dziecku z okazji przyjęcia sakramentu, może być cenną pamiątką tego wydarzenia. Wzór sakralny, znajdujący się na jednej stronie będzie przypominał dziecku o przynależności do kościoła i bliskości Boga.

Z tyłu medalika może być wykonany grawer z datą i imieniem dziecka lub osoby, która je tym prezentem obdarowała.

Medaliki na komunię

Medalik na komunię dla chłopca lub dziewczynki to najczęściej krzyżyk zawieszony na łańcuszku lub wizerunek Maryi lub Jezusa. Srebrny medalik na komunię można także przedstawiać wizerunek świętych, np. św. Benedykta – symbolizującego pokój.

Złoty medalik na komunię może być wykonany ze srebra próby 925 i dodatkowo pozłacany. Spotyka się również medaliki z łańcuszkiem na komunię z pozłacanym wizerunkiem Matki Bożej.

Medaliki srebrne na komunię

Srebrne wyroby mogą być wykonane z ciemnego lub jasnego kruszcu. Można znaleźć łańcuszki wykonane z obu odcieni, uzyskujące mieniący wzór, dopełniający się kolorystycznie.

Medalik srebrny na komunię może być oksydowany, dzięki czemu zyskuje efekt postarzania. Często spotykanym w łańcuszkach jest splot typu Singapur, pancerka lub ankier. Biżuteria ta może mieć różne długości, np. 40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm.

Zapoznaj się z asortymentem zestawów biżuterii dziecięcej i wybierz jeden z nich na prezent na komunię dla dziewczynki lub chłopca.

więcej