Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Sezon
Materiał
  • więcej
Kolor

Etui na dokumenty i paszport

W naszym asortymencie można znaleźć etui na dokumenty, banknoty, bilety i różne drobiazgi. Do wyboru są produkty wielu znanych marek, w tym Puccini, Betlewski, Biurfol, Wittchen, Kemer, Pacsafe czy Pierre Cardin.

Etui na dokumenty – damskie i męskie

Do wyboru są etui na dokumenty zaprojektowane w stylistyce dla kobiet i mężczyzn. Można zdecydować się na modele w różnej wersji kolorystycznej, a także ozdobione za pomocą oryginalnych wzorów i nadruków. Etui na dokumenty damskie często przyjmują pastelowe barwy, natomiast męskie etui częściej mają klasyczną barwę czerni, brązu czy granatu.

Z myślą o kierowcach powstały etui na dokumenty samochodowe, które mieszczą prawo jazdy, dowód osobisty czy rejestracyjny. Istnieje także możliwość włożenia do przegród dowodu osobistego, legitymacji szkolnej, karty rowerowej, biletu miesięcznego, wizytówki czy osobistych notatek.

Skórzane etui na paszport i inne dokumenty

Wysoką trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne cechują się zwłaszcza skórzane etui na paszport i inne dokumenty. Naturalna skóra to materiał zarazem wygodny, elegancki i odporny na zużycie czy rozdarcie. Dobrze chroni przechowywane dokumenty przed uszkodzeniem i pognieceniem.

Etui na dokumenty z materiałów sztucznych, np. nylonu czy poliestru mogą być natomiast bardziej wodoodporne, co pozwoli ochronić zawartość przed deszczem podczas podróży. Etui są zapinane na zamek błyskawiczny lub rzepy.

Niektóre modele można nosić na szyi, co umożliwia dołączony sznurek lub smycz. Skórzane etui na dokumenty czasami mają dodatkową przegrodę na pióro lub długopis. Można w nich również znaleźć okienko z foliową, przezroczystą szybką. W produktach z tworzyw sztucznych częściej są natomiast umieszczane kieszenie na dokumenty z siatki.

Etui na dokumenty z zabezpieczeniem RFID STOP

Nasza oferta zawiera etui na dokumenty z zabezpieczeniem RDIF STOP. Jest to etui na paszport, dowód osobisty i karty płatnicze, które zostało wyposażone w siatkę aluminiową lub specjalną folię, blokującą fale radiowe. Rozwiązanie to chroni przed zeskanowaniem dokumentów i kradzieżą tożsamości.

Sprawdź etui z naszego asortymentu. Znajdź model, który pozwoli ci wygodnie i bezpiecznie przechowywać oraz przenosić różne dokumenty.

więcej