Doughnut

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
Ocena
Cena

Plecaki Doughnut

Firma Doughnut powstała w 2007 roku. Stworzyli ją dwaj studenci. Celem firmy było zaprojektowanie uniwersalnych i wytrzymałych plecaków, które sprawdzą się nie tylko do przenoszenia książek i laptopa na uczelnie, lecz również do weekendowych wycieczek.

Dostępne w naszej ofercie plecaki Doughnut są pakowne, trwałe i dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Plecaki idealne na wycieczki i na co dzień

Plecaki Doughnut są wytrzymałe, wygodne i stylowe. Sprawdzają się podczas wymagających wysiłku wycieczek oraz na co dzień na przykład do szkoły, pracy, na uczelnię czy także na zakupy. Dostępne są w wielu kolorach, dlatego każdy bez trudu znajdzie plecak dla siebie, który nie tylko jest dobry jakościowo, lecz także wykonany został z wysokiej jakości materiałów.

Cechy charakterystyczne plecaków Doughnut

Plecaki Doughnut są pakowne, stabilne i można w nich przenosić książki, laptopa i inne delikatne przedmioty bez obaw o to, że uszkodzą się w czasie transportu. Cechą charakterystyczną plecaków Doughnut jest główna komora, która otwiera się niemal na całą szerokość plecaka. Można więc umieścić w nim laptopa czy inny dość szeroki przedmiot, mając pewność, że uda nam się donieść go w miejsce docelowe bez żadnych uszkodzeń. Ponadto plecaki Doughnut wykonane są z wodoodpornego materiału, który ochroni cenne rzeczy podczas wycieczki nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Męskie i damskie plecaki Doughnut

Skórzane elementy plecaków są garbowane roślinnie – nie zostały użyte przy tym żadne szkodliwe chemikalia. Szerokie i dobrze wyprofilowane szerokie szelki równomiernie rozkładają ciężar bagażu na plecach, dzięki czemu jest on zdecydowanie mniej odczuwalny. Ze względu na materiał, jak i szerokość szelki nie wżynają się w skórę, zapewniając komfort noszenia przez wiele godzin.

Mimo elementów zapewniających stabilność plecaki są bardzo lekkie. Nie trzeba więc obawiać się tego, że po kilku godzinach staną się niewygodnym, dodatkowym obciążeniem pleców. Plecak Doughnut damski posiada uchwyt, można więc nosić go także jako torebkę. Część modeli wykonana jest z wodoodpornego materiału, który zabezpiecza także suwaki, przez które również mogłaby przedostać się woda i zniszczyć zawartość plecaka.

Jeśli szukasz wygodnego i trwałego plecaka do codziennego użytku, sprawdź naszą ofertę plecaków marki Doughnut.

więcej