Akcesoria do telefonów

Rynek akcesoriów do telefonów jest bardzo szeroki, począwszy od przejściówek, kabli, uchwytów, etui, rysików czy słuchawek bluetooth i okularów vr do smartfonów.  Niektóre z dodatków podnoszą funkcjonalność telefonu, inne chronią obudowę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a jeszcze inne pełnią funkcję gadżetu. Akcesoria mogą być uniwersalne lub dedykowane do konkretnego urządzenia, Producenci dbają o zapewnienie użytkownikom możliwości dostosowania wszelkich akcesoriów do smartfonów zarówno pod najnowsze, jak i te trochę starsze modele. Są to m.in. Hama, Baseus czy Green Cell. Natomiast marki takie jak Samsung, Xiaomi, Apple czy Huawei produkują swoje oficjalne akcesoria gsm.

Zabezpieczenia do smartfona

Ochrona smartfona to ważny aspekt, o który dobrze jest zadbać, jeśli sprzęt ma służyć jak najdłużej. Etui do telefonu, szkło hartowane lub folia ochronna na ekran wydłużają żywotność sprzętu oraz chronią smartfon przed zarysowaniami i zewnętrznymi usterkami. Pokrowiec lub obudowa do telefonu (tzw. plecki) mogą być wykonane z różnorodnych materiałów takich, jak skóra, termoplastyczny poliuretan, metal, drewno lub włókno węglowe. Ponadto dostępne są przezroczyste i kolorowe etui, dzięki czemu można wybrać gadżet podkreślający osobowość właściciela smartfona. Zarówno etui na telefon, jak i szkło i folia ochronna do telefonu powinny być dobrane do konkretnego modelu urządzenia tak, aby zgadzały się wymiary wyświetlacza.

Karta pamięci do telefonu

W przypadku chęci magazynowania dużej ilości danych czy robienia dużej liczby zdjęć lub filmików akcesorium gsm, bez którego ciężko obejść się to karta pamięci. Nowe smartfony mają zapewnioną przez producenta pamięć wewnętrzną, jednak warto przemyśleć zakup dodatkowego nośnika danych. W przypadku częstego robienia selfie dodatkowo warto dobrać uchwyty do selfie, które pasują do każdego modelu telefonu.

Ładowarki i baterie do telefonu

Przy dużej i długiej eksploatacji smartfona, bateria może z czasem ulec uszkodzeniu i wymagać wymiany. Akumulatory dostępne w naszej ofercie umożliwiają dalsze użytkowanie urządzenia i przywrócenie mu właściwych, pierwotnych parametrów. Bateria do telefonu może mieć większą pojemność niż jej oryginalna poprzedniczka, co pozwoli na dłuższą pracę bez ładowania. Ważne jednak, aby wybierać baterię kompatybilną z modelem smartfonu, aby mieć gwarancję dopasowania i bezawaryjnego działania.

Ładowarka do telefonu to niezbędne akcesorium używane niemal codziennie. Producenci często, ale nie zawsze, dodają ładowarkę do opakowania razem z telefonem, jednak warto mieć dodakowe urządzenie nie tylko w domu, ale także w pracy lub w samochodzie. Ewentualnie kabel, dzięki któremu będzie można podłączyć telefon do urządzenia obsługującego wejście USB, np. lightning. W naszym sklepie posiadamy również stacje ładujące do telefonu oraz ładowarki indukcyjne, co jest nieco wygodniejszym rozwiązaniem.

Powerbanki

Powerbank to rodzaj przenośnej baterii, które zapewnia dodatkowe źródło zasilania dla smartfonów. To kompaktowych rozmiarów urządzenie stanowi alternatywne źródło zasilania wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest podłączenie tradycyjnej ładowarki do gniazdka elektrycznego.

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór akcesoriów do telefonów takich, jak etui, słuchawki, uchwyty lub podstawki, które mogą być dobrym pomysłem na prezent. Jeśli dużo rozmawiasz przez telefon prowadząc samochód sprawdź nasz asortyment zestawów słuchawkowych i zestawów głośnomówiących oraz ładowarek samochodowych i uchwytów samochodowych. Wybierz produkt dla siebie lub spraw niespodziankę bliskiej osobie!

więcej

Akcesoria do telefonów – najczęściej zadawane pytania