Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Polecane
Nowości
Nośnik
  • więcej
Wersja językowa
Format
  • więcej
Producent
  • więcej
PEGI
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Gry na PC

Rynek gier komputerowych jest ogromny. Zdecydowana większość graczy uruchamia konkretne tytuły na komputerach stacjonarnych lub laptopach gamingowych. Klawiatura i mysz dobrze sprawdzają się w wielu strzelankach, w których najbardziej liczy się precyzja. Wśród najpopularniejszych gatunków znajdują się – gry akcji, strzelanki, bijatyki, przygodówki oraz RPG-i. W części z nich akcje można obserwować oczami głównego bohatera (FPP), w przypadku pozostałych, kamera ustawiona jest za jego plecami (TPP).

Dla lubiących wyzwania

„Far Cry 6” należy do strzelanek najczęściej wybieranych przez miłośników gier komputerowych. Fabuła toczy się na karaibskiej wyspie Yara, która jest zarządzana przez dyktatora Antona Castillo. Bohater jako członek grupy oporu zajmie się zwalczaniem reżimu oraz obaleniem tyrana i jego syna. „Dying Light 2”, to nowa część popularnej serii gier komputerowych. Gracz porusza się po mieście opanowanym przez zombie i wykonuje zadania dla lokalnej społeczności. Na miłośników tej serii czeka nieliniowa fabuła, udoskonalona mechanika parkouru oraz rozbudowany system walki.

Gry symulacyjne

„The Sims 4: Wiejska sielanka” to dodatek do gry, będący ciekawą propozycją dla graczy, którzy chcieliby przenieść się na wieś. Wśród wielu ciekawych zajęć znajduje się hodowla krów, kur lub lam. W ogrodzie można uprawiać zdrowe i ekologiczne warzywa, z których potem gotowane będą smaczne dania. Dostępne są także dodatki „Cztery Pory Roku”, „Uniwersytet” oraz „Wyspiarskie życie”

„Fifa 22” to nowa odsłona jednej z najpopularniejszych gier na PC. Jest to propozycja dla fanów piłki nożnej. Można stworzyć w niej własną drużynę lub poprowadzić wybrany zespół do finału ligowych rozgrywek. W najnowszej wersji ulepszono sztuczną inteligencję, co przekłada się na lepiej skoordynowane akcje piłkarzy. Poprawiona fizyka piłki oddaje jej realne zachowanie.

Polecane gry na PC

Wśród wielu popularnych tytułów znajdują się także „Lego Minecraft”, „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, „Doom”, „Cyperpunk” oraz „Warhammer”.

Sprawdź ofertę gier komputerowych i pozwól sobie na krótką ucieczkę do wirtualnego świata.

więcej