grafika komunijna

KOMUNIA

inspiracje prezentowe

Szczególnie polecane na prezent

zobacz więcej

Komunia
inspiracje prezentowe

Kartki i dekoracje komunijne

zobacz więcej

Przygotuj dom na uroczystość

Słodycze na Komunię Świętą

zobacz więcej

Prezent komunijny - inspiracje

Prezenty i dekoracje na komunię

Przyjęcie komunii świętej po raz pierwszy jest bardzo ważnym i doniosłym wydarzeniem dla każdego katolika. Tradycyjnie po ceremonii, dzieci, które przystąpiły do sakramentu, otrzymują również prezenty na komunię. Jeśli zastanawiasz się, jaki upominek dać chłopakowi czy dziewczynce z okazji komunii – na tej stronie przygotowaliśmy dla Ciebie szereg propozycji i inspiracji, które pozwolą wybrać najlepszy prezent. Co więcej, znajdziesz u nas również dekoracje komunijne na przyjęcie rodzinne oraz kartki komunijne z życzeniami. Słowem – wszystko, co będzie przydatne w tym ważnym dniu.

Prezent na komunię dla chłopca i dziewczynki

Częstym upominkiem, które dzieci otrzymują z okazji przyjęcia sakramentu, jest egzemplarz Biblii. U nas znajdziesz Stary i Nowy Testament w wielu pięknych i oryginalnych wydaniach, w tym m.in. specjalnie opracowane i bogato ilustrowane Biblie dla dzieci a także inne książki na komunię.

Wśród popularniejszych prezentów na komunię należy wymienić także nowoczesne urządzenia elektroniczne. Mowa tu m.in. o nowym smartfonie pozwalającym grać w najnowsze gry mobilne, jak i nagrywać filmy czy robić wysokiej jakości zdjęcia. U nas znajdziesz m.in. telefony iPhone od Apple,  modele Galaxy od Samsunga czy też smartfony Xiaomi oraz wiele innych modeli. Świetnym pomysłem może okazać się także najnowsza konsola lub nowy laptop czy komputer. Tak Playstation 5, jak i Xbox Series X czy nowy laptop HP, Dell czy Lenovo z pewnością bardzo ucieszą każdego młodego pasjonata gier wideo. Dobrym pomysłem na prezent może się okazać tablet i czytnik ebooków, czy też nowoczesny dron pozwalający nagrywać zdumiewające ujęcia z wysokości, czy też nowy telewizor 4k UHD.

Równie często kupowane na prezent, co sprzęty elektroniczne, są rozmaite pojazdy. Rower to świetny prezent na komunię zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Pomoże on rozwijać pasje i zdrowo spędzać czas na świeżym powietrzu. Dobrym pomysłem mogą się okazać także rolki i hulajnogi lub pojazdy elektryczne – takie jak np. elektryczne hulajnogi czy deskorolki. Do zestawu można dokupić smartwatch lub opaskę pozwalającą monitorować osiągi sportowe. Interesującym wyborem mogą być także trampoliny, dzięki którym zabawy na świeżym powietrzu nabierają zupełnie nowego wymiaru.

Innymi prezentami, z których z pewnością ucieszy się wiele chłopców i dziewczynek, są gry planszowe, klocki Lego czy zabawki edukacyjne – świetne do zabaw w grupie.

Do każdego prezentu warto dodać specjalną kartkę lub specjalny karnet, na których możesz napisać najlepsze życzenia dla dziecka. Rozmaite kartki na komunię znajdziesz u nas.

Dekoracje komunijne – czyli jak przygotować się na przyjęcie rodzinne

Jeśli planujesz przyjęcie z okazji komunii i szukasz czegoś stylowego, do właściwego udekorowania ogrodu czy mieszkania, to również mamy coś dla Ciebie. Przydatne aranżacji przyjęcia mogą się okazać stoły  i krzesła, których szeroką ofertę znajdziesz u nas. W stworzeniu odpowiedniego wystroju mogą pomóc również dekoracje takie jak wazony, firany, świeczniki czy obrazy.

Do przygotowywania dań z okazji przyjęcia komunijnego, z pewnością przydadzą się takie akcesoria kuchenne i sprzęty jak np. multicookery, roboty kuchenne i planetarne czy maszynki do mielenia i blendery. Warto zaopatrzyć się także w nowe patelnie, garnki czy naczynia do pieczenia, które ułatwią ugotowanie smacznych dań.

Ostatnim punktem, o jaki warto zadbać, jest właściwe zaserwowanie potraw – tutaj niezbędny może się okazać nowy komplet naczyć oraz sztućce. Znajdziesz u nas zarówno zastawę stołową w wersji klasycznej, jak i bardziej nowoczesnej.

Przejrzyj dokładnie nasze inspiracje i pomysły na prezent na komunię dla chłopca i dziewczynki i wybierz wymarzony upominek. A jeśli planujesz organizację rodzinnego przyjęcia z tej okazji – koniecznie sprawdź jakie dekoracje wybrać i jakie akcesoria i sprzęty kuchenne warto wykorzystać przy gotowaniu potraw.

więcej