LEGO Trolls World Tour

Klocki LEGO Trolls World Tour

Trolle to tytułowi bohaterowie amerykańskiego filmu animowanego dla dzieci wyprodukowanego przez wytwórnię Dreamworks, na podstawie którego stworzono również serial emitowany w stacjach telewizyjnych oraz na platformach streamingowych. Trolle to zabawne, kolorowe stworki z charakterystyczną, bujną czupryną przepełnione radością życia. Trolle kochają muzykę, żyją w harmonii z naturą i pokazują, że dobro zawsze zwycięża. Trolle bawią i uczą dzieci oraz dorosłych na całym świecie. Nic więc dziwnego, że duński producent klocków Lego wykorzystał motyw trolli w swoich produktach. Na bazie animacji powstało kilka zestawów Lego Trolls inspirowanych tą sympatyczną bajką.

Klocki Lego Trolls World Tour 

Zestawy Lego Trolls przeznaczone są dla dzieci, które pokochały magiczne i urocze stworzenia, jakimi są trolle. Wśród zestawów znajdą się małe i duże sety odpowiednie dla 4-latków oraz dla maluchów powyżej 6. roku życia, dopasowane trudnością do wieku dziecka. Dzięki klockom Lego Trolls dziecko nie tylko ma szansę pobudzać swoją kreatywność, rozwijać logiczne myślenie i ćwiczyć umiejętności manualne, ale także dostarczać sobie wspaniałej rozrywki poprzez zabawę wybudowanymi konstrukcjami. W zestawach dodatkowo znajdują się figurki ulubionych postaci z bajki, co pozwala odtwarzać sceny z filmu lub tworzyć własne niesamowite historie. 

Zestawy Lego Trolls 

Zestawy Lego Trolls to kolorowe klocki, z których można budować wspaniałe obiekty przenoszące nas w świat zabawnych trolli takie, jak np. Tęczowy Gąsięnnicozowóz, Owocowy Domek Poppy, czy powóz Poppy. W dodatku, dzięki klockom Lego Trolls, można przeżyć wspaniałą przygodę podczas imprezy techno na rafie, polecieć z Poppy balonem, zorganizować przyjęcie w popowej wiosce czy uczestniczyć w koncercie Vulcano Rock City.  

Zapoznaj się z naszym asortymentem zestawów Lego Trolls! Przenieś się do magicznego świata trolli i wraz z nimi weź udział w szalonych wydarzeniach!

więcej

LEGO® – najczęściej zadawane pytania