Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nośnik
Wersja językowa
Wydawca
Wersja produktu

Akcesoria do Xbox series X i S

Xbox Series X|S są konsolami dającymi szeroki dostęp do wirtualnej rozrywki, ale podobnie jak w przypadku innych sprzętów gamingowych to akcesoria pozwalają rozwinąć im w pełni skrzydła. Dodatkowe kontrolery, słuchawki, czy stacje dokujące padów poszerzają możliwości platform do grania. W naszym asortymencie znajdują się akcesoria Xbox Series X|S takich marek, jak Blade, Snakebyte, Gioteck, Deltaco czy Microsoft.

Kontrolery i stacje dokujące dla padów

W zestawie z konsolami często znajduje się jeden kontroler. Osoby chcące cieszyć się rozgrywką we dwójkę na jednym telewizorze, potrzebują drugiego pada. W sprzedaży znajdują się zarówno oryginalne kontrolery Microsoftu, jak i produkty od firm zewnętrznych. Zamienniki posiadają zbliżony kształt do oficjalnych modeli. Jedną z zalet dodatkowych kontrolerów Xbox Series X|S jest możliwość wybierania spośród różnych kolorów akcesorium.

Standardowe pady do Xboxa korzystają z zasilania bateriami. Potrzebę wymiany baterii można wyeliminować poprzez skorzystanie ze stacji dokujących z funkcją ładowarek. Zestawy ładowarek do padów obejmują często stację oraz akumulatory zastępujące baterie. W zależności od modelu urządzenia ładowanie może się odbywać za pośrednictwem przewodu, wtyku USB lub bezprzewodowo dzięki systemowi styków.

Słuchawki gamingowe dla lepszych doznań

Dźwięk odgrywa ważną rolę w grach, z czego bardzo dobrze zdają sobie sprawę gracze i producenci akcesoriów. Słuchawki do Xbox Series X|S pozwalają zwiększyć doznania z ogrywanych tytułów. Modele dedykowane konkretnej konsoli mogą się pochwalić kompatybilnością z zastosowanymi w niej przetwornikami dźwięku.

Wybierając słuchawki warto zwrócić uwagę, czy obsługują dźwięk przestrzenny, co dodatkowo może pomóc w ogrywaniu wielu tytułów. Przykładowo w shooterach dźwięk przestrzenny daje możliwość namierzania przeciwników za pomocą słuchu. Słuchawki gamingowe cechuje obecność mikrofonu pozwalającego na utrzymywanie komunikacji. Część modeli powstaje głównie z myślą o komunikacji w czasie rozgrywki.

Akcesoria do Xbox Series X|S obejmują szereg urządzeń poprawiających komfort graczy i precyzję rozgrywki. Sprawdź naszą ofertę i wybierz interesujące cię peryferia do konsoli Microsoftu.

więcej

Akcesoria do Xbox series X i S – najczęściej zadawane pytania