Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Producent
Wydawca

Konsole Nintendo Switch

Nintendo Switch to najnowsza propozycja japońskiej firmy Nintendo – konsola wydana w pierwszym kwartale 2017 roku jest pionierską próbą połączenia stacjonarnej konsoli do gier z przenośną. Dobre parametry i współpraca Nintendo z wieloma wytwórniami gier sprawia, że Nintendo Switch szczyci się wyjątkowo obszerną biblioteką gier. W naszej ofercie znajdziesz kilka różnych wariantów tej konsoli.

Nintendo Switch

Oryginalna wersja Nintendo Switch jest wyposażona w 2 odczepiane kontrolery, tzw. Joy-Cony oraz stację dokującą, a także ma możliwość podłączenia do telewizora. Równocześnie może działać do kilku godzin bez konieczności ładowania, a jej kompaktowy rozmiar pozwala na włożenie konsoli do etui i zabranie jej ze sobą w dowolne miejsce. Wszystkie te cechy czynią z Nintendo Switch wielofunkcyjną hybrydę konsoli stacjonarnej i przenośnej, pozwalając na swobodne korzystanie z niej w taki sposób, jaki jest akurat preferowany przez użytkownika.

Nintendo Switch OLED

Nintendo Switch OLED to ulepszona wersja konsoli Nintendo Switch, która swój debiut na rynku miała w trzecim kwartale 2021 roku. Do najważniejszych poprawek względem oryginału należy zaliczyć między innymi lepszej jakości wyświetlacz, nową stację dokującą oraz wyjątkowo szeroką, regulowaną podstawę. Jest to model polecany największym fanom gier, którym zależy na najwyższej wydajności i komforcie podczas grania.

Nintendo Switch Lite

Nintendo Switch Lite to zmodyfikowana wersja oryginalnego Nintendo Switch, która miała swoją międzynarodową premierę pod koniec 2019 roku. Została pozbawiona elementów, które czyniły z niej konsolę po części stacjonarną – Nintendo Switch Lite jest konsolą w pełni przenośną, stworzoną do swobodnej rozrywki w dowolnym miejscu.

Jest mniejsza i lżejsza od swojego pierwowzoru, nie posiada odczepianych kontrolerów i nie można podłączyć jej do telewizora. Stanowi dobry wybór dla osób, które przede wszystkim cenią sobie wygodę i mobilność, oraz planują używać konsoli tylko jako urządzenie przenośne.

Konsola jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

Wszystkie gry na Nintendo Switch są kompatybilne zarówno z oryginalną wersją Nintendo Switch, jak i z Nintendo Switch Lite.

Poznaj naszą ofertę konsol Nintendo Switch i wybierz najlepszy wariant dla siebie. Dodatkowo znajdziesz u nas mnóstwo gier i akcesoriów.

więcej