Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Dobry wybór
Stan produktu
Sprzedawca
  • więcej
Sponsorowane
Torba na laptopa do 15” GUESS Quilted Computer Bag
Torba na laptopa do 15” GUESS Quilted Computer Bag 267,66 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Akces4tel Finansujący reklamę: Akces4tel
TORBA NA LAPTOPA 17,3
TORBA NA LAPTOPA 17,3" BIZNESOWA CZARNA DUŻA POJEMNA, LEKKA TECZKA NA RAMIĘ+podstawka chłodząca na laptopa 153,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: MIRU_home Finansujący reklamę: MIRU_home
Etui na akcesoria 13.3
Etui na akcesoria 13.3" - HP Spectre Folio Accessory - Wodoodporne Bawełna 59,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: INFLOO Finansujący reklamę: INFLOO

Torby, pokrowce i plecaki do laptopów

Jedną z zalet laptopów jest ich mobilność, a bezpieczeństwo w transporcie można zapewnić stosując torbę na laptopa, specjalne etui lub plecak. Dedykowane akcesoria do przenoszenia notebooków przyjmują różne postaci, a w naszym asortymencie znajdują się produkty takich marek, jak Rivacase, Addison, Zagatto, czy Wittchen.

Zalety korzystania z torby na laptopa

Torby na laptopa są jednym z pierwszych akcesoriów, jakimi warto się zainteresować po zakupie komputera przenośnego. Na rynku znajdziemy także etui, pokrowce oraz plecaki na laptopy. Wszystkie te akcesoria pozwalają zabezpieczyć delikatne notebooki w transporcie. Dedykowane produkty do tego celu cechują się często usztywnianą konstrukcją oraz mocowaniami zapobiegającymi przemieszczaniu się komputera wewnątrz torby.

W dedykowanych torbach można znaleźć kieszenie na akcesoria peryferyjne takie, jak mysz, tablet graficzny, czy zasilacz. Dzięki temu użytkownik będzie mieć przy sobie całe potrzebne wyposażenie. Zaletą korzystania z toreb i plecaków na laptopa jest wygoda zarówno pakowania, jak i samego przemieszczania się z komputerem zawieszonym na ramieniu lub plecach. Co więcej, pokrowce, etui czy plecaki mogą pełnić rolę przedmiotów do przechowywania laptopów po zakończeniu pracy. W ten sposób zapewniają ochronę przed zakurzeniem wrażliwego sprzętu.

Torby, pokrowce i plecaki na laptopy

Producenci akcesoriów do transportu notebooków przywiązują wagę nie tylko do kwestii związanych z praktycznym wykorzystaniem ich produktów. Torby na laptopy mają różne materiały i wzory, a w ten sposób użytkownicy mają możliwość dopasowania akcesorium do własnego stylu oraz codziennych aktywności.

Wybierając pokrowiec na laptopa dla siebie należy zwrócić uwagę na rozmiar. Poszczególne torby mogą tak, jak laptopy mieć rozmiar od 10 do nawet ponad 17 cali. Warto sprawdzić, czy materiał z jakiego wykonano pokrowiec jest wodoodporny, dzięki czemu można bezpiecznie poruszać się podczas złych warunków atmosferycznych. Wśród akcesoriów tego typu znajdują się modele dla ludzi biznesu, studentów, osób aktywnych oraz potrzebujących od święta przenieść swojego laptopa.

Przejrzyj akcesoria do transportu notebooków w naszym asortymencie. Wybierz torbę, plecak lub pokrowiec na laptopa spośród wielu marek i bezpiecznie transportuj swój komputer!

więcej