Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Rozdzielczość
  • więcej
Zasięg
  • więcej

Myszki bezprzewodowe

Myszki bezprzewodowe to sprzęt szczególnie ceniony w pracy biurowej. Bardzo dobrze wpasowują się one w małe przestrzenie robocze biurek oraz pomagają utrzymać na nich porządek. Są wygodne w użyciu np. w trakcie podróży a także dają możliwość sterowania sprzętem z większych odległości niż ma to miejsce w sytuacji użycia zwykłych myszek z kablem.

Nasza oferta zawiera myszki bezprzewodowe wykorzystujące wszystkie aktualnie dostępne sposoby łączenia się z jednostkami centralnymi, umożliwia wybór spośród szerokiej gamy kolorystycznej a także dobór kształtu, który odpowiadać będzie preferowanej pozycji dłoni.

Trzy standardy łączenia

Modele wykorzystujące fale radiowe 2.4GH wyposażone zostały w specjalny nadajnik, który należy wpiąć w dostępny w komputerze port USB. Za jego pośrednictwem mysz przekazuje komendy komputerowi. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne i szczególnie doceniane przez osoby, którym zależy na szybkości, bowiem po wpięciu nadajnika w port USB, mysz automatycznie jest gotowa do pracy.

Myszki podpinane za pomocą modułu bluetooth wymagają sparowania ich z drugim urządzeniem, przy czym nie musi być to komputer. Zastosowanie tej technologii umożliwia podpięcie i sterowanie innymi sprzętami np. telewizorami typu smart, znacząco zwiększając tym samym funkcjonalność i możliwości wykorzystania myszki.

Łączenie przez sieć wifi w modelach wireless to trzeci sposób podpięcia myszy. Skorzystanie z tego rozwiązania uwalnia port USB, ponieważ nie jest tu wymagany żaden nadajnik oraz daje możliwość sterowania myszką z bardzo dużych odległości.

Myszki dopasowane do dłoni

Nasza oferta myszek bezprzewodowych to również modele o różnej wielkości i w wielu kształtach- standardowe, płaskie, ergonomiczne, wertykalne, posiadające specjalne podpórki na kciuk, a także trackballe. Od dopasowania myszki do dłoni w bardzo dużym stopniu zależy nie tylko komfort pracy przy komputerze, ale również zdrowie i brak dolegliwości bólowych. Szeroka propozycja znacząco zwiększa szanse na odnalezienie sprzętu odpowiadającego różnym preferencjom w tym zakresie.

W naszym katalogu odnajdziesz myszki bezprzewodowe takich firm jak Apple, Microsoft, Asus, Logitech, Dell, Xiaomi oraz wielu innych. Sprawdź je wszystkie i zobacz, która z nich w największym stopniu spełnia twoje oczekiwania.

więcej